r e k l a m a


Gliwicka marina zaprasza na rejsy i nie tylko

Niedawno w Gliwicach, na terenie Śląskiego Centrum Logistyki powstała marina.

W porcie organizowane są różne imprezy, oto niektóre z nich. 21 czerwca o godz. 18.00 zapraszamy do wzięcia udziału w imprezie zorganizowanej w naszej marinie z okazji nocy Świętojańskiej. Dziewczęta i kobiety mogą własnoręcznie wykonać wianek i zgodnie ze staropolskim obyczajem puścić go na wodę, chłopcy i mężczyźni mogą natomiast spróbować znaleźć wybrankę swojego serca wyławiając wianek…

Dla chętnych po zakończeniu zabawy proponujemy rejs o zachodzie słońca z pokonaniem śluzy Łabędy – wypływamy o 20:00 powrót ok 22:00. Autorka najpiękniejszego wianka otrzyma darmowy kupon na rejs dla siebie i wybranka swego serca. Koszt udziału w rejsie 34 pln / osobę. Zapewniamy materiały do wykonania wianków oraz dodatkowe atrakcje.

W dniach 23-24.06 odbywa się po raz trzynasty impreza „Pływadła” na Odrze. Uczestnicy na pływadłach własnej konstrukcji spływają w dwa dni z Raciborza do Koźla. My chcemy wypłynąć im na spotkanie – jesli chcesz popłynąć z nami – zadzwoń: 601444335 – są jeszcze wolne miejsca. Wypływamy w sobotę rano i wracamy w niedzielę wieczorem, nocleg w Marinie Lasoki. W ramach czarteru łodzi wg cennika zapewniamy poczęstunek z grilla oraz możemy zapewnić naszego sternika.

Nie trzeba wybierać się gdzieś daleko, aby odkryć nieznane lub zapomniane miejsca. Są one w zasięgu ręki.

W dniach 30.06-01.07 odbędzie się rejs na Kanał Kędzierzyński, zaadaptowany dla żeglugi towarowej fragment kanału Odra – Dunaj. Dziś niewykorzystywany stał się urokliwym miejscem o bogatej szacie roślinnej i ostoją wodnego ptactwa. Chcemy odkryć walory tej drogi wodnej dla turystyki.

W rejsie uczestniczyć będą również turyści płynący z Kędzierzyna – Koźla, w tym statek wycieczkowy „SILESIA”. Prawdopodobny jest udział statku szkolnego „Major Sucharski”.

Spotkanie jednostek płynących z Gliwic i Koźla nastąpi u wejścia na Kanał Kędzierzyński, który przepłyniemy już wspólnie.

W ten weekend jest możliwe żeglowanie również w niedzielę, toteż zachęcamy do popłynięcia wraz z nami na ten niezwykły rejs. Wyruszymy z Gliwice rano 30.06 o godz. 7:30, o 12:00 spotkamy jednostki z Kędzierzyna i dalej popłyniemy razem. Zaopatrzenie w napoje i dania z grilla zapewni statek „SILESIA” oraz Marina Gliwice. Następnego dnia wypłynięcie na Odrę i powrót do Mariny Gliwice w godzinach popłudniowych.

Rezerwacja łodzi pod numerem 601444335

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
ka-szka
ka-szka
10 lat temu

coś mi tu pachnie przeterminowanymi informacjami o marinie

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI