r e k l a m a
spot_imgspot_img

Gliwiczanka w „Sanatorium miłości”. Kim jest Maria?

To już szósty sezon tego bijącego rekordy popularności programu „Sanatorium miłości”.

W tym roku premierowa emisja w niedzielę 10 marca, o godz. 21:20 w TVP1. W programie wystąpi mieszkanka Gliwic!

Maria Luiza mówi, że szuka mężczyzny, który obudzi motyle w jej brzuchu. Maria dodaje, że miała wspaniałego męża, z którym przeżyła 23 lata. Dzieci go kochały i miały z nim fantastyczną relację. Po jego śmierci załamała się i tylko dzięki wsparciu córki udało jej się stanąć na nogi. Gdy zakończyła okres żałoby weszła w kolejną, ale nieudaną relację. Związek trwał krótko i zakończył się rozwodem. Skończyła rehabilitację oraz fizjoterapię i tym się zajmowała do śmierci męża. Potem przejęła jego firmę ogrodniczą i do dzisiaj z sukcesem prowadzi ją wspólnie z koleżanką. Na razie nie planuje przechodzić na emeryturę.

Od niedawna wielką pasją Marii stał się taniec latynoamerykański, nawet sama uszyła swoją pierwszą prawdziwą taneczną sukienkę. Kobieta bierze udział w konkursach, tańczyła nawet na Wieży Eiffla. Poza tym jest zapaloną miłośniczką wypraw rowerowych razem z grupą znajomych przejechała setki kilometrów i zwiedziła wiele zakątków Polski m.in. Dolinę Baryczy okolice Czorsztyna.

Zawsze marzyła by wziąć udział w programie telewizyjnym Chciała przeżyć niezapomnianą przygodę „Sanatorium miłości to dla niej również szansa na znalezienie partnera. Maria szuka mężczyzny zadbanego i uporządkowanego, ponieważ sama jest pedantką. Chciałaby poznać pana, który będzie miał swoje zainteresowania i pasje. Zależy jej na partnerze wysokim, postawnym, wiedzącym czego chce.

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
COS NIE TAK...
COS NIE TAK...
1 miesiąc temu

a ja ich nazywam truchła

spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI