spot_img

„Grafficiarz” zatrzymany. Malował w centrum miasta

Po krótkim pościgu patrol zatrzymał mężczyznę, który postanowił ozdobić ścianę, mimo że miał wielu świadków.

Wczoraj około godziny 22.00 policjanci patrolujący ulicę Jana Pawła II spostrzegli mężczyznę malującego ścianę budynku.

Po krótkim pościgu zatrzymano 30-letniego gliwiczanina. Za wandalizm odpowie przed sądem. Postępowanie prowadzi III komisariat.

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

WASZYM ZDANIEM

Napisz komentarz
Wpisz swoje imię

reklamaspot_img
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI