Homla – nowa promocja – teraz bezpłatnie

Jeśli szukasz oszczędności w tych trudnych czasach, to może ta propozycje jest dla Ciebie. Właśnie teraz rozpoczęliśmy promocję, polegającą na bezpłatnym dodawaniu ogłoszeń nieruchomości na portalu Homla.pl

Czym jest homla?

Homla jest serwisem ogłoszeniowym, na którym publikowane są ogłoszenia branży nieruchomości z całej Polski. Znajdziemy tam zarówno mieszkania, domy, lokale ale taż tysiące działek budowlanych i rolnych. Intuicyjna przeglądarka doprowadzi do miejsca, gdzie wyświetli się nam szczegółowa oferta. Każdego miesiąca na portalu pojawia się ponad 300 tys. nowych ogłoszeń.

Jeśli nie szukasz aktualnie nieruchomości dla siebie, a chciałbyś sprzedać lub wynająć swoją nieruchomość, to mamy dla Ciebie propozycję bezpłatnej publikacji. Aby to zrobić, wystarczy wejść na stronę Homla.pl, wybrać na głównej stronie portalu „+ dodaj ogłoszenie” i już możesz wprowadzać swoje ogłoszenie. Cały proces zajmuje tylko chwilkę. Nie zapomnij koniecznie o dobrych zdjęciach. Mają ogromne znaczenie dla atrakcyjności i wyglądu oferty.

Promocja ogłoszeń bezpłatnych jest skierowana wyłącznie do osób prywatnych, na publikację pojedynczego ogłoszenia. W związku z tym, że ogłoszenie jest bezpłatne, warto rozważyć czy nie wybrać jednej z wielu możliwości jego wyróżnienia. Choć to niekonieczne, jednak bardzo skuteczne. Praktyka pokazuje, że wyróżnione ogłoszenia są szczególnie chętnie oglądane przez potencjalnych klientów. Średnio o 60%. Najtańsze wyróżnienie na okres 30 dni kosztuje zaledwie 2 zł. To niewiele, zważywszy na często, dużą wartość samej nieruchomości.

Dlaczego homla?

Homla.pl jest portalem zbierającym oferty z całej Polski. Dzięki współpracy z wieloma biurami pośrednictwa i deweloperami, a także dzięki publikacjom prywatnym, jest to portal „zasypywany” ogłoszeniami. Tysiące świeżych ogłoszeń z każdego zakątka Polski doceniają osoby poszukujące swojej wymarzonej nieruchomości, zwłaszcza mieszkania lub domu. Najwięcej, co jest zrozumiałe, ogłoszeń generują duże miasta – Warszawa, Gdańsk, Kraków, Poznań, Wrocław i Łodź, ale też pozostałe mniejsze ośrodki, nie zostają daleko w tyle.

Czy warto ogłaszać się na Homla.pl? Oczywiście tak. Potwierdzają to liczni, zadowoleni użytkownicy, zarówno poszukujący nieruchomości, jak i sprzedający swoje mieszkania, domy czy działki. Aby skorzystać z promocji wejdź na Homla.pl

Materiał partnera

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI