r e k l a m a


Igry 2013. Kto wystąpi? Sprawdź

Znamy już rozkład jazdy Igrów 2013! Elektryczne Gitary, O.S.T.R. czy Tabu – to tylko część gwiazd, które wystąpią w Gliwicach.

Jak co roku studentów czeka siedem dni szalonej zabawy i niezapomnianych atrakcji. Start 12 maja. Tegoroczne Igry rozpocznie miejska gra terenowa, która – zdaniem organizatorów – obudzi w każdym żądnego przygód tropiciela. Towarzyszyć jej będą regaty i inne rozgrywane na wodzie zawody sportowe, które odbędą się w gliwickim porcie. Poniedziałek, 13 maja, będzie równie atrakcyjny, pełen uśmiechu i dobrej zabawy. Bawić nas będzie bowiem kabaret Hrabi oraz Tomasz Jachimek. Równolegle w klubie studenckim Spirala w CKS „Mrowisko” odbędzie się koncert poezji śpiewanej, a następnie nocny jam session.

We wtorek rozpocznie się tzw. muzyczny odlot. O dobrą zabawę zadbają: Jahoo, Fokus oraz gwiazda wieczoru – zespół Tabu.

Środa to dzień miłośników dobrego filmu i… grillowania. Zgromadzeni między domami studenckimi Piast i Rzepicha będą mieli okazję obejrzeć komedie „Chłopaki nie płaczą” oraz „Ted”.

W czwartek nastąpi igrowa kulminacja! Najpierw wielobarwny korowód studenckich przebierańców przemaszeruje tradycyjnie ulicami miasta z placu Krakowskiego na płytę lotniska Aeroklubu Gliwickiego, gdzie zagrają zwycięzcy tegorocznego PKS-u. Tuż po laureatach Przeglądu Kapel Studenckich wystąpią takie gwiazdy, jak: Absynth, Carantouhill, My Riot i Luxtorpeda. Jak co roku koncertowe szaleństwo potrwa dwa dni.

W piątek imprezową atmosferę podgrzeją: Hajva, O.S.T.R., Indios Bravos, Elektryczne Gitary i Gooral. Igry 2013 zakończą się w sobotni poranek energicznym tańcem do utworu „TUNAK TUNAK TUN”, nieoficjalnego hymnu imprezy.

Powyższy ramowy harmonogram to jedynie namiastka atrakcji przygotowanych przez organizatorów nadchodzących gliwickich juwenaliów.

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

5 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Krasnal
Krasnal
11 lat temu

Z roku na rok jest coraz gorzej z zespołami niestety

Anonimowo
Anonimowo
11 lat temu

No to kto według ciebie byłby w porzadku? Ja uważam, że tym razem nie jest źle.

adi
adi
11 lat temu

O.S.T.R. tylko dlatego tam sie pojawie

jot
jot
11 lat temu

INDIOS BRAVOS!!! tak jest!

spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI