r e k l a m a


Innowacyjna sieć fitness otwiera klub w Gliwicach. Trwają Dni Otwarte

Dostęp non-stop i brak długoterminowych umów, a w środku 8 stref funkcjonalnych, ponad 300 urządzeń treningowych renomowanych producentów, zajęcia fitness oraz dni bezpłatnych konsultacji z trenerem personalnym. To wszystko mieszkańcom Gliwic zaoferuje pierwszy w mieście klub fitness CityFit.

Klub znajduje się w centrum handlowym Gliwickim Centrum Handlowym (Ul. Zwycięstwa 52A). Czynny będzie 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu (również w dni ustawowo wolne od handlu). We wnętrzu o powierzchni 1700 mkw. znajdziemy szeroki wybór nowoczesnego sprzętu prestiżowych marek TechnoGym i Matrix. Nowoczesna przestrzeń treningowa podzielona została na 8 ergonomicznych stref: cardio, wolne ciężary, maszyny oporowe, cool-down, treningu funkcjonalnego, crossfit, sala fitness oraz strefa relaksu. Ćwiczyć można będzie już od 16. roku życia – indywidualnie, pod opieką trenera personalnego oraz na grupowych zajęciach fitness, które wliczone są w cenę karnetu. Na terenie klubu znajdują się również udogodnienia takie jak źródełko z bezpłatną wodą filtrowaną, maszyny vendingowe, w których kupić można m.in. zdrowe przekąski czy strefa relaksu, w której można podgrzać i zjeść posiłek po treningu czy naładować telefon.

Klubowicze nie muszą pamiętać o noszeniu kart, gdyż wchodzą na skan wybranych punktów na mapie palca. Zakup karnetów oraz zarządzanie członkostwem (m.in. rezerwacja miejsc na zajęciach fitness czy zamrażanie karnetu) realizowane są online.
– W cenie karnetu oferujemy nieograniczony dostęp do klubu, z uwzględnieniem grupowych zajęć fitness. Co ważne, w CityFit nie wymagamy podpisywania długoterminowych umów, a członkostwo możemy w każdej chwili zawiesić, na przykład, gdy wyjeżdżamy na wakacje – tłumaczy Karolina Bałaban.

Karnet najlepiej kupić przed otwarciem
Oficjalne otwarcie klubu nastąpi o północy z 15 na 16 marca, ale karnet do klubu można kupić jeszcze przed oficjalnym otwarciem – online na www.cityfit.pl. I warto to zrobić, bo w przedsprzedaży cena jest niższa. Do 15 marca miesięczny karnet kosztuje 69,95 złotych, po otwarciu cena będzie o 10 złotych wyższa. CityFit oferuje gwarancję stałej ceny, co oznacza, że cena w jakiej kupimy karnet nie zmieni się tak długo, jak będziemy aktywnymi klubowiczami.
Osoby, które przed podjęciem decyzji chciałyby obejrzeć klub sieć zaprasza na Dni Otwarte – od 8 do 15 marca w godzinach 12:00 – 20.00.

Więcej informacji i zakup karnetu: www.cityfit.pl

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Gliwiczan
Gliwiczan
5 lat temu

Kościoły niech budujo a nie siedliska szatana, kluby niewiadomo jakie

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI