r e k l a m a


J. Buzek: Wymiana prezydenta byłaby decyzją złą, przyniosłaby straty

spot_img
r e k l a m a

Były premier i przewodniczący Parlamentu Europejskiego, profesor Jerzy Buzek został zapytany przez dziennikarzy radia CCM o referendum.

– Referendum to jest najwyższy stopień naszego demokratycznego zaangażowania i wypowiedzi. Obywatele głosują w bezpośredni sposób nad pewnymi rozwiązaniami, podejmują decyzję bezpośrednio. Tak więc z punktu widzenia demokracji jest to pomysł bardzo dobry, ale jeśli chodzi o działalność miasta i zatrzymanie tego rozwoju, który trwa od kilkunastu lat w Gliwicach i tak radykalnie zmienił oblicze Gliwic, to wymiana prezydenta byłaby decyzją złą. Byłaby decyzją, która przyniesie na pewno naszemu miastu straty – mówi Jerzy Buzek.

Przypomnijmy, że prof. Jerzy Buzek jest gliwiczaninem i zawsze to podkreśla. Nadal ma także mieszkanie w naszym mieście.

[flashvideo file=”https://infogliwice.pl/filmy/2012_09/20120913_buzek.flv” /]
 

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

10 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
andrzej
andrzej
11 lat temu

I tak nikt nie pójdzie na to referendum bo ludzie widzą jak jest w Gliwicach i w innych miastach sąsiednich. To całe refefrendum to jakaś porażka i strata pieniędzy. Z tego co słyszałem to z naszych pieniędzy wydamy na to 300 tysięcy złotych…..

myrek
myrek
11 lat temu

oto przyszły prezydent Gliwic http://lol24.com/profil/steropian/fotka-411

SGL
SGL
11 lat temu

Kto idzie na referendum łapka w górę, a kto NIE idzie łapka w dół

krotochwila
krotochwila
11 lat temu

Niech się lepiej Buzek nie podczepia pod gigasukcesy naszego prezydenta. Przecież jeden drugiemu do pięt nie dorasta;)

cliper
cliper
11 lat temu
Reply to  krotochwila

przecież to koledzy są..Buzek zawsze wspierał Frankiewicza-i bardzo dobrze bo to elita naszego miasta

Nick
Nick
11 lat temu

Buzek się nie boi mówić prawdy bo to on jest bardziej potrzebny Platformie niż Platforma jemu. Inni działacze PO nawet jak popierają Frankiewicza to boją się o tym mówić bo mogą wylecieć z partii.

kszyh0
kszyh0
11 lat temu
Reply to  Nick

To jest najbardziej trafna wypowiedź!
Pamiętam ostatnie wybory samorządowe gdy dawał poparcie kandydatom PO w innych miastach, ale gdy przyszło powiedzieć o gliwickiej sytuacji to uznał że miasto jest dobrze rządzone i nie wymaga zmian 🙂

Anonimowo
Anonimowo
11 lat temu

Tak jest w naszym kochanym kraju,jezeli jest dobrze to trzeba to zaraz zniszczyc,zdeptac.Referendum?to jakaś wielka bzdura ,wielkie nieporozumienie ,jesteśmy za biedni na takie zmiany a to nas kosztuje dużo pieniędzy.Moim zdaniem,jeżeli ta cała akcja nie wypali to organizatorzy powinni pokryc całe koszty referendum i tyle ,potem decyzje w tej sprawie byłyby bardziej przemyślane,jezeli ktoś nie widzi zmian na lepsze w Gliwicach ,no to przykro mi bardzo.

nick
nick
11 lat temu

Referendum? jakaś wielka bzdura,kazałbym zapłacic w razie przegranej tym ,którzy wywołali całe to błędne koło ,bo ja nie wyrazam zgody na szastanie pieniędzmi podatników.Myślę ,że takie decyzje byłyby bardziej przemyślane na przyszłośc.

Maximus
Maximus
11 lat temu

Mam wielki szacunek dla Pana Buzka. Tak na prawde ktoś powinien „posprzatać” w lokalnej PO. Ostatnie referendum pokazało „sukcesy” tej partii.Frankiewicz górą.

spot_img
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI