spot_imgspot_img


Jak nauczyć się obsługi Excela na wysokim poziomie aby wykorzystać go w pracy?

Znajomość obsługi Excela jest wymagana w pracy biurowej i nie tylko. Podobnie jak umiejętność komunikowania się w języku obcym – przede wszystkim angielskim, czy na przykład posiadania prawa jazdy kategorii B jest w dzisiejszych czasach czymś naturalnym i w zasadzie standardowym. Obsługi arkusza kalkulacyjnego MS Excel można uczyć się samodzielnie wykorzystując różnego typu materiały – np. książki czy darmowe poradniki, ale może okazać się to czasochłonne i nie wystarczająco skuteczne. Lepiej zainwestować w profesjonalne szkolenie z tego zakresu i zdobyć praktyczną wiedzę, którą pozwoli zdobyć lepszą pracę dającą możliwości dalszego rozwoju i awansu.

Excel w centrum szkoleniowym Microsoft – gwarancja jakości nauczania

Excel szkolenie warto odbyć w centrum szkoleniowym certyfikowanym przez Microsoft, ponieważ jest to gwarancją najwyższej jakości przeprowadzonych kursów. Daje również możliwość podejścia do egzaminów Microsoft. Ponadto w zależności od zawodowych potrzeb ma się do wyboru różne typy szkoleń z zakresy MS Excel, które pozwolą nauczyć się obsługi programu w interesującym nas zakresie, a następnie wykorzystywać go w sposób profesjonalny w swojej pracy. Można więc wybrać szkolenia branżowe z analizy biznesowej, statystycznej, finansowej, oraz VBA w Excelu, jak również praktyczny kurs analizy danych przy pomocy Excela bądź też kompleksowy kurs zawodowy – Specjalista MS Excel.

Szkolenia prowadzą certyfikowani przez Microsoft profesjonaliści, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie, specjalistyczną wiedzę i praktyczne umiejętności, co gwarantuje skuteczność ich nauczania. Ponadto indywidualne podejście do uczestników kursów sprawia, że pozyskiwana wiedza doskonale się utrwala, a praktyczne umiejętności szybko procentują.

Intensywny kurs by zostać specjalistą Excela

Ciekawą propozycją jest kurs zawodowy Specjalista MS Excel – intensywne szkolenie, którego celem jest praktyczne wykorzystanie pełnych możliwości Excela. Wystarczy poświęcić 6 dni, aby zostać specjalistą Excela. Po skończonym kursie otrzymuje się certyfikat potwierdzający zdobyta wiedzę i umiejętności, który z całą pewnością wzbogaci nasze CV. Co ważne excel szkolenie – kurs zawodowy jest idealny dla każdego, kto w stopniu podstawowym umie posługiwać się komputerem i programem Excel.

Kurs ten odbywa się w dziennej i weekendowej (sobota – niedziela) edycji, więc można łatwo tryb nauki dopasować do indywidualnych możliwości. Ponadto niezależnie od wybranego trybu zajęcia odbywają się w godzinach 9-17 (łącznie 48h).

Zalety bootcamp szkoleń

Intensywne kursy pozwalają szybko i skutecznie pozyskać interesującą nasz wiedzę i umiejętności. Bootcamp excel szkolenie to idealne rozwiązanie by poprzez aktywne wykorzystywanie nabytych umiejętności podczas szkolenia szybko i skutecznie nauczyć się praktycznego wykorzystywania możliwości jakie daje nam arkusz kalkulacyjny MS Excel.

Ponadto kursanci otrzymują autorskie materiały edukacyjne, a po zakończonym szkoleniu mogą liczyć na wsparcie swojego trenera – jednorazową pomoc czy poradę w zakresie obsługi programu Excel.

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI