r e k l a m a


Kampania wyborcza rusza. Remont drogi dzięki Adamowi Neumannowi?

Niedawno zakończyła się kampania wyborcza do parlamentu, ale wkrótce wybory samorządowe, podczas których wybierzemy prezydenta Gliwic oraz radnych. Wiele wskazuje na to, że Adam Neumann będzie chciał ubiegać się o następną kadencję. Kampania wyborcza rusza. Rozpoczął ją Zarząd Dróg Miejskich, czyli jednostka nadzorowana przez UM.

ZDM poinformował na swoim profilu na Facebooku (na którym jakiś czas temu wyłączono możliwość komentowania wpisów), że za kilka tygodni gotowa będzie nowa nawierzchnia drogi wewnętrznej przy ul. Chałubińskiego. Blisko 100 metrowy odcinek traktu, utwardzony zostanie kostką betonową.

„Łubu dubu”

„Realizacja prac jest pokłosiem spotkań prezydenta Gliwic Adama Neumanna z mieszkańcami, w ramach cyklu pod nazwą – „Kierunek – Dzielnice” – informuje Zarząd Dróg Miejskich.
I jak dodają urzędnicy miejskiej jednostki: „W ich trakcie (spotkań mieszkańców z prezydentem – przyp. red) uwaga skupia się zwykle na przedstawieniu spraw bliskich mieszkańcom danego rejonu, ale nie tylko. To także rozmowy o kluczowych miejskich inwestycjach. Jednak przede wszystkim stają się one doskonałą okazją do zwrócenia uwagi na ważne aspekty życia w lokalnych społecznościach. Nowa nawierzchnia sięgacza przy ulicy Chałubińskiego będzie tego najlepszym przykładem” – informuje ZDM.

Kampanię wyborczą uważamy za otwartą. Wkrótce zapewne będzie pojawiało się dużo więcej tego typu informacji. Już zdążyliśmy przyzwyczaić się do tego, że tuż przed wyborami miejskie spółki kończą różne inwestycje np. budowę mieszkań, remonty itd.

wpis zdm neumann
Wpis ZDM na FB

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Covid
Covid
8 miesięcy temu

w sensie dekiel na którym staną don Prezidente ma jego odciski stóp bez butów?

Tak lubię!

Gliwiczanin
Gliwiczanin
8 miesięcy temu

Niech szybko wyremontują Chorzowską.

Covid
Covid
8 miesięcy temu
Reply to  Gliwiczanin

spokojnie, jeszcze 5-10-20 lat…Mamy czas w końcu to jakaś poboczna uliczka

Mariusz
Mariusz
8 miesięcy temu

Na tej Chałubińskiego musi mieszkać ktoś z UM. Dlatego będzie tam remont, a nie na Chorzowskiej

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI