r e k l a m a


Kancelaria godna zaufania – „Kredyt we franku”. Teraz także w Gliwicach

Aktualnie istnieje szereg powodów, które mogą doprowadzić do stwierdzenia bezwzględnej nieważności umowy kredytu we frankach szwajcarskich. W takiej sytuacji możliwe jest zasądzenie zwrotu wszystkich wpłaconych przez kredytobiorcę od dnia zawarcia nieuczciwej umowy rat kredytu. Ewentualnie, jeśli sąd uzna umowę za ważną, kredyt powinien zostać przekształcony w złotowy, oprocentowany niską stawką LIBOR, a frankowicz może liczyć na sporą kwotę zwrotu nadpłaty, którą bank pobrał stosując przez lata tzw. klauzule niedozowane.

Dlaczego warto wybrać doświadczoną kancelarię do prowadzenia sprawy frankowej?

Głównie ze względu na to, że w tym przypadku prowadzenia sprawy sądowej o stwierdzenie nieważności umowy kredytowej w CHF, to wiedza, doświadczenie, a przede wszystkim skuteczność mają znaczenie. Taką kancelarią jest www.KredytweFranku.pl, co potwierdza fakt, że w samym 2023 r. uzyskała już wiele wyroków unieważniających umowy z bankami w całości, w tym kilka ostatnich orzeczeń uzyskała w rekordowo krótkim czasie – poniżej 8 miesięcy od dnia złożenia pozwu. Tak szybkie rozpoznanie spraw wynika głównie z faktu, że nasz zespół posiada bogate doświadczenie i szeroką wiedzę związaną ze sprawami frankowymi, co przedkłada się na wypracowany skuteczny model prowadzenia spraw frankowych. Zespół kancelarii składa się z doświadczonych adwokatów i radców prawnych, którzy od lat prowadzą wyłącznie sprawy frankowe i w profesjonalny sposób pomogą Państwu unieważnić wadliwą umowę kredytu.

Ważne! Już niedługo w życie wejdą zmiany w procedurze cywilnej, która mają przyspieszyć rozpoznawanie spraw frankowych. Ustawa została 28 sierpnia br. podpisana przez Prezydenta i wprowadza trzy ważne zmiany na gruncie postępowania cywilnego. Jest więc bardzo prawdopodobne, że sprawy frankowe będą już wkrótce trwały znacznie krócej.

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek wątpliwości co do tego, czy skierować pozew przeciwko bankowi, warto zasięgnąć ich porady prawnej, która jest bezpłatna.

Kancelaria otworzyła niedawno filię w Gliwicach przy Placu Inwalidów Wojennych 9/3.

tel. 600 986 727 lub 510 836 512, www.kredytwefranku.pl

Materiał partnera

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI