reklamaspot_img

Kiedy otwarcie centrum handlowego Europa Centralna?

Już w marcu otwarte zostanie centrum handlowe Europa Centralna, zlokalizowane przy węźle autostradowym Gliwice Sośnica.

Zarówno mieszkańcy Górnego Śląska, jak i wszyscy podróżujący autostradami A4 i A1 będą mogli zrobić zakupy w tym miejscu. Europa Centralna będzie się składała z galerii i parku handlowego, zaprojektowanych w taki sposób, by klienci mogli w jednym miejscu zrobić wszystkie niezbędne zakupy – od sprzętu do majsterkowania poprzez artykuły spożywcze, po ubrania z najnowszych kolekcji.

– Otwarcie CH Europa Centralna jest dla nas wyjątkowym wydarzeniem, które chcemy przeżywać wspólnie z mieszkańcami regionu. Z pewnością nie zabraknie emocji. To mogę powiedzieć już dzisiaj – zapowiada Jonathan Tinker, Członek Zarządu Helical Poland, spółki budującej obiekt.

– Dla naszych klientów przygotowaliśmy specjalne niespodzianki – zdradza Monika Magner, Dyrektor C.H. Europa Centralna.

Pierwszą z nich jest konkurs, w którym można wygrać voucher na wycieczkę o wartości sześciu tysięcy złotych. W konkursie można wziąć udział poprzez pobranie aplikacji znajdującej się na fanpage’u Europy Centralnej na Facebooku lub wypełnienie kuponu konkursowego, dostępnego w lokalnej prasie. Spośród osób, które poprawnie rozwiążą zadanie zostanie wyłoniony zwycięzca. Jego nazwisko poznamy podczas trzeciego dnia otwarcia.

2012-11panorama04sm

Europa Centralna to 67 tys. metrów kwadratowych, wynajęto już około 90 procent powierzchni.

W obiekcie znajdą się takie firmy jak: Saturn, Castorama, Tesco Extra, Jula, Ski Team, Jysk, SMYK Megastore, New Yorker, Solar, Reserved, H&M, Cubus, Lindex, CCC, Bershka, Apart, RTV Euro AGD, TUI, Home and You, Super Pharm, Neckermann, Deichmann, City Sport, Mohito, Monnari, Promod, Cortland Apple Premium Reseller, Stradivarius, Rossmann, TAKKO Fashion, czy Douglas. Nie zabraknie restauracji i kawiarni. Już działa restauracja Mc Donald’s Drive Thru przy wjeździe na teren Centrum. Centrum oddaje do dyspozycji małych klientów Best 4 You Kids – krainę zabaw dziecięcych o powierzchni ponad 650 m2 oraz Kinderplanetę, należącą do największej w Polsce sieci placów zabaw mieszczących się pod dachem.

2012-11panorama03sm

Na miejscu można też będzie skorzystać z wypożyczalni wózków inwalidzkich, parasoli, pomieszczeń dla rodziców z dziećmi, 600 miejsc siedzących dla klientów piętra restauracyjnego, paczkomatu, bezpłatnego wi-fi dostępnego na terenie całego centrum oraz wielu bankomatów i punktów usługowych.

Klienci będą mogli zostawić swój samochód na dużym, liczącym 2,3 tys. miejsc parkingu, a niezmotoryzowani skorzystają z dwóch bezpłatnych linii autobusowych.

Już za kilkanaście dni, 27 lutego, swoje podwoje otworzy pierwszy w Gliwicach market SATURN. Będzie to największy w mieście sklep z elektroniką użytkową. Sklep będzie liczył 3800 m2 i jak wszystkie markety sieci w Polsce, będzie oferował najpełniejszy asortyment w zakresie sprzętu multimedialnego, teleinformatycznego, AGD, fotograficznego, telewizorów, urządzeń audio-wideo, biurowych i akcesoriów, a także książki, gry komputerowe oraz filmy i muzykę.

img_aerial-1-sm

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

WASZYM ZDANIEM

Napisz komentarz
Wpisz swoje imię

spot_img
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI