r e k l a m a
spot_imgspot_img

Kierunek: Maroko. Przystanek: Bruksela. Gimnazjaliści z Pilchowic gotowi do drogi

To już ostatnie godziny przed wyjazdem na wyprawę do Maroka.

Gimnazjaliści z Pilchowic przygotowywali się do niej od kilku miesięcy. I choć nie obyło się bez problemów – okazało się bowiem, że ze względu na generalny strajk w Brukseli trzeba tam będzie spędzić nie 10 ale 36 godzin, to okazało się, że nie ma tego złego…

Program wyjazdu wzbogacił się o wizytę w Parlamencie Europejskim oraz zwiedzanie stolicy Belgii. Wszystko, dzięki życzliwości pracujących tam Polaków.

Na 24 h przed planowanym rozpoczęciem podróży, odbyła się przedwyjazdowa odprawa. Wzięli w niej udział uczniowie uczestnicy w wyjeździe, ich rodzice, dyrektor Gimnazjum w Pilchowicach – Agnieszka Lotkowska oraz przedstawiciele mediów (redakcja infogliwice, Radio Plus oraz Radia CCM są patronami medialnymi wyprawy). Była też reprezentacja Agencji Reklamowej Etylina, która zajmuje się kampanią promocyjną wyprawy – przygotowała m.in. jej logo oraz plakat. Materiał filmowy realizuje Krzysztof Krztoń z firmy Fordreams.

W czasie spotkania podpisano ostatnie dokumenty wyjazdowe, przedstawiono skład i trasę wyprawy, zaprezentowano patronów i sponsorów oraz zorganizowano sesję zdjęciową w wyprawowych koszulkach i kurtkach. Pomysłodawcą i organizatorem wyprawy jest Adam Ziaja, nauczyciel geografii oraz fotoreporter współpracujący m.in. z naszą redakcją. Sponsorami: Bank Spółdzielczy w Sośnicowicach, Rainbow Tours w Tychach, Sportime z Gliwic oraz Gmina Pilchowice.

Zobaczcie gimnazjalistów gotowych do drogi – fot. Łukasz Czaplak

[nggallery id=60]

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI