r e k l a m a


Kolejny kurs samoobrony dla kobiet

Już po raz dziesiąty gliwicki samorząd, Straż Miejska oraz Zespół Szkół Łączności organizują bezpłatny kurs samoobrony dla kobiet.

Przedsięwzięcie jest realizowane w ramach programu „Bezpieczne Gliwice” i w całości finansowane ze środków budżetu miejskiego. Szkolenie ma na celu zwiększenie poczucia bezpieczeństwa wśród kobiet. Podczas kursu będą mogły nauczyć się stosowania prostych, a równocześnie bardzo skutecznych technik samoobrony.

Zajęcia poprowadzą instruktorzy posiadający stopnie mistrzowskie (m.in. 7 DAN Kung Fu Chan Shaolin Si, 7 DAN Samoobrona Dju Su, 1 DAN Vo-Quyen) i wieloletnie doświadczenie w przygotowywaniu podobnych szkoleń. Będzie im przewodniczyć Marek Kropiwnicki.

W programie – oprócz ćwiczeń fizycznych – przewidziano 10-minutowe wykłady na temat sposobów unikania niebezpieczeństw oraz metod zachowania się w sytuacji bezpośredniego zagrożenia.

Zajęcia zaplanowano na okres od 5 września do 27 października. Ich uczestniczki będą spotykać się w każdy poniedziałek i czwartek, w godzinach od 20.00 do 21.30, w sali gimnastycznej Zespołu Szkół Łączności przy ul. Warszawskiej 35 w Gliwicach.

Na zainteresowane gliwiczanki czeka 150 miejsc.

Zgłoszenia przyjmowane będą od 22 sierpnia (od godz. 9.00) w Centrum Ratownictwa Gliwice przy ul. Bolesława Śmiałego 2b (pokój 115). Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem 32/301–97-44.

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI