r e k l a m a


Komornik zajął sprzęt nienależący do dłużnika. Co zrobić?

W kolejnym odcinku porad prawnych Paweł Strumiński z kancelarii Strumiński i Wspólnicy Adwokaci i Radcowie Prawni wyjaśni co zrobić, gdy komornik zajmie ruchomość nienależącą do dłużnika.

Okazuje się, że trzeba dochować odpowiednich terminów, aby móc walczyć o odzyskanie swojej własności.

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowo
9 lat temu

Oznacza to, że Komornik, czyli Urzędnik Państwowy reprezentujący nasze kochane Państwo Polskie może według własnego uznania zabrać niewinnej osobie np. samochód stojący na parkingu windykowanej firmy. Może następnie sprzedać go za bezcen też w majestacie prawa. Niewinny właściciel nie ma szans na odzyskanie samochodu ani nawet odszkodowania, jeśli we właściwym czasie i spełniając wszelkie sądowe procedury ( bez adwokata nie da rady) nie rozpocznie walki o swoją własność ! Mam du..e takie Państwo !!! które okrada mnie na wszytkie możliwe sposoby. Podatki,akcyzy, opłaty, dopłaty, ZUS to wszystko mało. Państwowa mafia urzędniczo-prawnicza nadała sobie teraz prawo pozbawiania nas wszystkiego w MAJESTACIE… Czytaj więcej »

dudi21
dudi21
9 lat temu

Jeżeli ktoś chce cię ograbić,nieważne czy to jest złodziej,czy komornik,masz prawo do samoobrony. Możesz użyć siły w celu ochrony swojego mienia i w odpowiedni sposób odeprzeć bandycki atak.

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI