r e k l a m a


Koncert w Palmiarni, przekaz na żywo na gliwicki Rynek

Organizatorzy „Wiosny z Fryderykiem” przygotowali dla gliwiczan niespodziankę. Palmiarnia to bardzo nietypowe miejsce na koncerty, więc mieści się tam ograniczona ilość osób. Dlatego postanowiono, że koncerty transmitowane będą na żywo na gliwicki Rynek.

Na gliwickim Rynku w każdą niedzielę stanie ogromny telebim. Śląska Sieć Metropolitalna przygotowuje relację na żywo wprost z Palmiarni. Wszystko możliwe jest dzięki światłowodom.

W niedzielę ruszyła piąta edycja koncertów z cyklu „Wiosna z Fryderykiem”. Tradycyjnie przez cztery marcowe niedziele melomani będą spotykać się w Palmiarni Miejskiej, aby słuchać dzieł m.in. Fryderyka Chopina.

Koncerty, których organizatorami są Samorząd Miasta Gliwice i Gliwicki Teatr Muzyczny przy współpracy MZUK, Narodowego Instytutu Fryderyka Chopina oraz Górnośląskiej Agencji Przedsiębiorczości i Rozwoju odbywają się od 5 lat.

Już w następną niedzielę 16 marca utwory Fryderyka Chopina a także Franza Schuberta, Wojciecha Kilara i innych wykona polski pianista, Grzegorz Niemczuk.

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI