r e k l a m a
spot_imgspot_img

Ksiądz, który ma zakaz rozmów z mediami przyjeżdża do Gliwic

Gliwicka Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości zaprasza w poniedziałek 6 maja o godz. 17.00, na spotkanie ks. Adamem Bonieckim.

Spotkanie odbędzie się w ramach cyklu „Autorytety i autoportrety”, w jego ramach GWSP zaprasza znane i poważane osoby, dając możliwość rozmowy z nimi nie tylko studentom, ale także mieszkańcom regionu, spotkania zawsze są bezpłatne. Tytuł spotkania z ks. Bonieckim to Mój Watykan – mój „Tygodnik”, uczestnicy będą mogli poznać poglądy znakomitego gościa, nie tylko na kwestie Watykanu i „Tygodnika Powszechnego”, ale także na wiele aktualnych i ważnych problemów otaczającego świata.

Ponadto Ksiądz opowie o swoich dwóch najnowszych książkach „Dookoła świata” oraz „Papież Franciszek. Sługa nowego świata” (ostatniej jest współautorem), wydanych w ramach Biblioteki Tygodnika Powszechnego.Warto podkreślić, że książka dotycząca Papieża Franciszka, miała swoją premierę niecały miesiąc temu, wiec jest nowością wydawniczą. Jest to niezwykle aktualny zbiór tekstów poświęconych nowemu Papieżowi i wyzwaniom, przed którymi staje. Wybitni eksperci, znawcy spraw Kościoła i współpracownicy „Tygodnika Powszechnego” m.in. ks. Adam Boniecki, opisują ostatnie dni pontyfikatu Benedykta XVI, odsłaniają kulisy konklawe, próbują rozwikłać watykańskie tajemnice, piszą także o problemach współczesnego katolicyzmu.

Dodatkową atrakcją spotkania będzie możliwość kupienia, podczas spotkania, publikacji z serii Biblioteki Tygodnika Powszechnego w promocyjnej cenie, a Gość zarezerwował także czas na podpisywanie książek swojego autorstwa i chwilę indywidualnej rozmowy z uczestnikami spotkania.

Niestety, ksiądz Boniecki ma zakaz rozmów z mediami. Od listopada 2011, kiedy to prowincjał Zgromadzenia Marianów nałożył na ks. Adama Bonieckiego nakaz milczenia, ks. Boniecki może wypowiadać się tylko dla Tygodnika Powszechnego.

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI