r e k l a m a

spot_imgspot_img

Kurs samoobrony dla kobiet

Już po raz jedenasty Centrum Ratownictwa Gliwice, Straż Miejska oraz Zespół Szkół Łączności organizują bezpłatny kurs samoobrony dla gliwiczanek.

Przedsięwzięcie jest realizowane w ramach programu „Bezpieczne Gliwice” i w całości finansowane ze środków budżetu miejskiego. Szkolenie ma na celu zwiększenie poczucia bezpieczeństwa wśród kobiet.

Podczas kursu mieszkanki Gliwic będą mogły nauczyć się stosowania podstawowych technik samoobrony oraz innych zachowań przydatnych w sytuacjach zagrożenia zdrowia, życia czy mienia. Zajęcia poprowadzą instruktorzy posiadający stopnie mistrzowskie sztuk walk oraz niezbędne uprawnienia.

W programie – oprócz ćwiczeń fizycznych – przewidziano krótkie wykłady na temat sposobów unikania niebezpieczeństw.

Zajęcia zaplanowano na okres od 12 marca do 7 maja. Ich uczestniczki będą spotykać się w poniedziałki i czwartki, w godzinach od 19.30 do 21.30, w sali gimnastycznej Zespołu Szkół Łączności przy ul. Warszawskiej 35. Na zainteresowane gliwiczanki czeka 150 miejsc.

Zgłoszenia przyjmowane będą od 27 lutego w Centrum Ratownictwa Gliwice przy ul. Bolesława Śmiałego 2b (pokój 107). Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem 32/301-97-53.

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI