r e k l a m a


Łabędź rośnie. Centrum kulturalno-sportowe w Łabędach

Pomimo zimowej aury na budowie Łabędzia wre praca.

W Łabędach w sąsiedztwie Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 2 przy ul. Partyzantów powstaje nowoczesne centrum kulturalno-sportowe. Pracownicy systematycznie wznoszą kolejne elementy budowli. Przypomnijmy, że zakończenie inwestycji przewidziane jest na koniec lipca 2013 r., a wartość prowadzonych prac to 16 mln zł. – To jedna z wielu hal, jakie obecnie budujemy – mówi Zygmunt Frankiewicz, prezydent Gliwic. Przypomnijmy, że będzie to nowoczesny wielofunkcyjny i dwukondygnacyjny budynek.

Pod jednym dachem znajdą się m.in.: arena sportowa z widownią na 400 miejsc i zapleczem techniczno-sanitarnym, sala widowiskowo-koncertowa, biblioteka z czytelnią, przestrzeń wystawiennicza (w holu wejściowym) oraz galeria i minisiłownia (na tarasie na dachu).

Zaplanowano pomieszczenia m.in. dla Rady Osiedla i organizacji pozarządowych. W Centrum Kultury i Sportu „Łabędź” będą również prowadzone różnorodne zajęcia i warsztaty – edukacyjne czy artystyczne. Na co dzień z pomieszczeń sportowych będą mogli korzystać uczniowie łabędzkich szkół.

Łabędź

Łabędź

Łabędź

Łabędź

duzy3

(fot. Rada Osiedlowa Łabędy)

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

5 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Silesian
Silesian
11 lat temu

Czy jest jakiś wątek o tym na skyscrapercity?

Anonimowo
11 lat temu

a co budują na portowej w łabędach?

Anonimowo
11 lat temu

To budującomment image

kierowca PKM
kierowca PKM
11 lat temu

Nie jest to najpiękniejszy obiekt jaki można zaprojektować 🙁

merlin
merlin
11 lat temu

kasa wyrzucona w błoto …

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI