r e k l a m a


Mały Mundial: losowanie drużyn

W najbliższy piątek rozpoczną się emocje związane z Małym Mundialem – turniejem piłkarskim organizowanych w ramach Europejskiego Tygodnia Sportu przez Miasto Gliwice.

Losowanie turnieju – którego współorganizatorem jest Stowarzyszenie GTW Gliwice – odbędzie się szesnastego maja o godzinie dwunastej w Stacji Artystycznej RYNEK. W losowaniu wezmą udział przedstawiciele miasta, oraz zawodnicy czołowych gliwickich drużyn sportowych. Ponadto podczas losowania nie zabraknie Andrei Bucciola – selekcjonera futsalowej reprezentacji Polski.

Następnie – siedemnastego maja w hali sportowo-widowiskowej przy ul. Chorzowskiej 5 – odbędzie się uroczyste otwarcie Małego Mundialu. W sumie zabawa potrwa do dwudziestego trzeciego maja.

W Turnieju może brać udział młodzież w wieku gimnazjalnym (roczniki 2000, 1999, 1998).

Każda drużyna zostanie w drodze losowania przypisana do jednego państwa biorącego udziału w Mistrzostwach Świata FIFA 2014 oraz otrzyma komplet 10 strojów w barwach stylizowanych na reprezentowane państwo. Dodatkowo dla zwycięzców przewidziane są atrakcyjne nagrody rzeczowe.

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
cliper
cliper
10 lat temu

Swietna impreza i propagowanie piłki nożnej!wiem od jednego z rodzica że oni sami nieraz bardziej jaraja się tym niż ich pociechy

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI