Mamy program Igrów 2011

Dzięki studentom Politechniki Śląskiej oraz Gliwickiej Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości miasto znów na kilka dni przepełni magia kolorów oraz atmosfera niekończącej się zabawy.

Już dziś zapoznaj się koniecznie z planem tegorocznej imprezy. Jedno jest pewne – każdy student znajdzie coś dla siebie.
 

IGROSTART

Niedziela, 8 maja 2011, Nowe Gliwice, parking przy Gliwickiej Wyższej Szkole Przedsiębiorczości.
Juwenalia Gliwickie 2011, w odstępstwie od tradycji rozpoczną się w tym roku już w niedzielę! Niezapomnianych wrażeń oraz adrenaliny będziecie mogli doznać podczas rozpoczynającego Igry DNIA MOTORYZACJI. Wszyscy sympatycy czterech oraz dwóch kółek będą mogli wspomóc Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa oraz wziąć udział w konkursach przygotowanych przez organizatorów. W Programie imprezy m.in. pokazy motocyklowe oraz driftu, a także tuningowanych samochodów. Dzięki współpracy z firmą Lanette w trakcie trwania imprezy będzie możliwość jazdy na
trolejach, skorzystania z symulatora dachowania, alko-gogli oraz wielu innych atrakcji! Zabawie towarzyszyć będzie koncert zespołu the trian.

MEGA KULTURA

Poniedziałek, 9 maja 2011, Centrum Edukacyjno – Kongresowe Politechniki Śląskiej.
Tego dnia swoje miejsce znajdą wszyscy sympatycy polskiej sceny kabaretowej. Salwy śmiechu wypełniające Centrum Edukacyjno Kongresowe nie będą niczym zaskakującym. Dawkę pozytywnych emocji zapewni nam kabaret Wezrzesz oraz Neonówka! Dodatkowo wystąpią dla Was zwycięzcy Przeglądu Kabaretów Politechniki Śląskiej – Kabaret Trójka Kulturalna.

PRZYSTANEK POLIBUDA

Wtorek, 10 maja 2011, Nowe Gliwice, parking OsiR Politechniki Śląskiej Nowa Hala. Wtorek igrowy rozpoczną liczne rozrywki oraz zabawy studenckie w stylu biesiady piwnej. Wieczorem wystąpią przed nami laureaci Przeglądu Kapel studenckich, a po nich oczekiwany przez wszystkich finał Boju Akademików. Zmagania mieszkańców miasteczka akademickiego dobiegną wreszcie końca. Po rozstrzygnięciu wyników czas wreszcie na koncertowanie! Zabawą pokierują występy zespołów Lustro oraz Farben Lehre.

RWANIE NA EKRANIE

Środa, 11 maja 2011, plac pomiędzy Domami Studenckimi Piast Ziemowit.
Po wtorkowych szaleństwach czas na chwilę relaksu i odpoczynku. W związku z tym wszystkich miłośników kina zapraszamy na pokaz filmów na dużym ekranie pod gołym niebem! Zobaczyć będziecie mogli takie filmy jak Kac Vegas oraz Czego Pragną Kobiety, a w między czasie przygody Kapitana Bomby!

ENERGIA ROCKA

Czwartek, 12 maja 2011, teren Lotniska Aeroklubu Gliwickiego.
W końcu przyszedł czas na totalne koncertowanie! Dzień rozpocznie tłum barwnie przebranych studentów biorących udział w korowodzie przebierańców, który poprowadzi nas na Lotnisko Aeroklubu Gliwickiego. Już na samym początku w rytm zabawy porwie nas zespół Baby Godzilla, następnie zagrają Lao Che, Acid Drinkers, a na końcu wystąpi gwiazda wieczoru – COMA!

ZAKRĘCONY FINAŁ

Piątek, 13 maja 2011, teren Lotniska Aeroklubu Gliwickiego.
Niestety to już ostatni dzień znakomitego tygodnia Igrowego. Drugi dzień wielkiego koncertowania rozpocznie się występem zwycięzców PKS’u. Natomiast do białego rana bawić się będziemy w rytmach zespołów prezentujących różne gatunki muzyczne. Są to: Cała Góra Barwinków, Akurat, Happysad oraz C-bool!

Aaaa… TERAZ CZAS ODESPAĆ.
Sobota, 14 maja 2011, Twoje łóżko.

Portal infogliwice.pl objął tegoroczne Igry patronatem medialnym.

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

5 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
piotruś
piotruś
12 lat temu

Hm … kiedyś IGRY były w mieście. Nawet Prezydent Miasta wręczał klucz. Teraz nie wręcza bo … nie oddali by go.
Teraz igry na hałdzie gdzie Politechnika ręka w rękę z Wyższa Szkołą Dłubania w Nosie. I tak trzymać…
A swoją drogą nad…yć sie można i na Łużyckiej…

AndrzejD
AndrzejD
12 lat temu
Reply to  piotruś

…za moich czasów Igry były imprezą studzencką dla studentów.
Łużycka była zamknięta i na miasteczku była jedna wielka impreza.
Był też oczywiście korowód przez miasto i przekazanie kluczy do miasta na Rynku, ale była to impreza DLA STUDENTÓW a nie dla gawiedzi z miasta.
…no cóż, w dzisiejszych czasach gdy każdy może „studiować”, komercja rządzi.

gliwiczanin_
gliwiczanin_
12 lat temu

tak, piotruś, kiedyś to nawet trawa była bardziej zielona.

stoje obok
stoje obok
12 lat temu

fajnie, że w tym roku Igry trwają 6 dni – zawsze jeden więcej do zabawy! 🙂

Bożena88
Bożena88
12 lat temu

Już niedługo! Znowu będzie świetny majowy tydzień 🙂 Już nie mogę się doczekać tyle atrakcji 🙂 Oby pogoda dopisała w tym roku. COMA!!! 😀 😀 😀

spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI