r e k l a m a


„Mistrzowie parkowania” w akcji. Straż miejska publikuje zdjęcia

Gliwicka straż miejska kolejny raz opublikowała zdjęcia „mistrzów parkowania”.

– Majowi „mistrzowie” zamiast skupić się na przepisach drogowych myśleli o pięknej pogodzie i długich majowych weekendach. Kierowcy niezmiennie parkują swoje samochody w sposób zastanawiający – mówią strażnicy.

Niestety, coraz częściej zdarza się, że osoby nieuprawnione blokują miejska dla niepełnosprawnych. Notorycznie blokowane są też bramy wjazdowe czy chodniki.

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Jerzy
Jerzy
6 lat temu

Drodzy strażnicy miejscy. Chwała Wam za robotę którą wykonujecie, ale bez przesady. Zdjęcie ze skrzyzowania Korfantego i Swiętokrzyskiej ( obok parku Mickiewicza) Myślę że jest to wina niewłaściwego oznakowania. W związku z tym że Korfantego jest jednokierunkowa nie przeszkadza komukolwiek w oglądzie sytuacji na tymże skrzyżowaniu. A miejsc parkingowych jest jak na lekarstwo, więc ludzie tam stawali,stają i będą stawać.Zagrożenia nie ma. Wiem – przepisy, ble,ble,ble.Ok, ale można sytuację dostosować do przepisów.Czy niektóre miejsca parkingowe obok np.Komendy Policji nie są w obrębie skrzyzowania? Wreszcie czy Wy zawsze stajecie przepisowo? Nie oczejuję na odpowiedz.

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI