r e k l a m a


Muzeum będzie uczyło… właściwego kibicowania

Kibicujemy emocjom – nowy projekt edukacyjny Muzeum w Gliwicach, GKS Piast, Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej, Straży Miejskiej i GOM – już w marcu.

Emocje i kibicowanie idą w parze. By pasja kibicowania nie stała się niszczycielska, a silne emocje niekoniecznie znajdowały rozładowanie dopiero podczas „ustawki” – zapraszamy w marcu gliwickie gimnazja do uczestnictwa w nowym projekcie edukacyjnym Kibicujemy emocjom. W ramach projektu – podczas trwających 4 godziny warsztatów w Willi Caro uczniowie będą rozmawiać o mechanizmach rządzących agresywnym zachowaniem, zastanowią się nad przyczynami organizowania „ustawek” przez kibiców.

Dodatkowo poznają konstruktywne sposoby radzenia sobie z trudnymi emocjami i spotkają się ze Strażą Miejską, aby omówić zasady zachowania bezpieczeństwa na trybunach podczas meczu.

Wszyscy uczestnicy projektu zwiedzą również stadion Gliwickiego Klubu Sportowego Piast, wezmą udział w spotkaniu z piłkarzami, otrzymają podwójne bilety na mecze drużyny GKS Piast oraz będą mogli wygrać nagrody ufundowane przez Gliwicki Klub Sportowy Piast.

Terminy warsztatów w Willi Caro: 08, 11, 12, 15, 18, 19, 22, 25, 26 marca 2013 roku.

Uczestnictwo w projekcie Kibicujemy emocjom jest bezpłatne. Wziąć w nim udział może 9 klas/grup – decyduje kolejność zgłoszeń, które przyjmowane są pod numerem telefonu 32 335 44 03. Liczba uczniów w 1 klasie/grupie nie powinna przekraczać 35 osób. Więcej informacji: www.muzeum.gliwice.pl

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI