Na weekend zamykają ul. Strzody. Objazdy

Dziś około godziny 18.00 zostanie zamknięta dla ruchu ulica Strzody – informuje Zarząd Dróg Miejskich w Gliwicach.

Wytyczono objazdy. Jadący ul. Wrocławską powinni kierować się na ulice: Częstochowską, Jagiellońską i Dworcową, a jadąc od strony ul. Wyszyńskiego w kierunku ul. Częstochowskiej na ulice: Dworcową, Mikołowską i Wrocławską (dla samochodów o masie do 15 ton).

Z kolei dla kierowców cięższych pojazdów (o masie powyżej 15 ton) objazd poprowadzono ulicami: Nowy Świat, Słowackiego, Daszyńskiego, Styczyńskiego i Wyspiańskiego.

Zakończenie prac zaplanowano na 10 października około godziny 6.00.

– Natomiast od 10 października (od godziny 6.00), w związku z budową sygnalizacji świetlnej na skrzyżowaniu ulic Kościuszki i Sobieskiego w Gliwicach, będą zamknięte wloty z ul. Sobieskiego na ul. Kościuszki. Na czas robót zmianie ulegnie dotychczasowa organizacja ruchu.

Dla jadących ul. Kościuszki od strony ul. Zygmunta Starego ruch zostanie poprowadzony ulicami: Kościuszki, Daszyńskiego, Mickiewicza, Sobieskiego (dojazd do parkingu Szpitala Miejskiego nr 1). Dla jadących ul. Kościuszki od strony ul. Daszyńskiego trasa objazdu będzie przebiegała ulicami: Kościuszki, Zawiszy Czarnego, Mickiewicza i Sobieskiego. Dojazd do ul. Miarki wytyczono zaś ulicami: Kościuszki, Daszyńskiego i Sobieskiego.

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

7 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Asia
Asia
12 lat temu

Na weekend tzn powinni to zrobić od godziny 12 w nocy a nie w godzinach szczytu. W naszym mieście zwyczajem, chyba się stało, że gdy natężenie ruchu ulicznego wzrasta, panowie w odblaskowych uniformach, zamykają 2 pasy ruchu na ulicy Wrocławskiej. Tak było 25 września na pewno po 6 dwa pasy ruchu były wyłączone, gratuluje pomysłu. Dzisiaj chciałam się dostać do pracy i też się nie da, bez gwałcenia przepisów ruchu drogowego. Nie dość że są zamknięte 2 pasy Wrocławskiej, to nie da się skręcić w Strzody od Dworcowej. Pragę zauważyć że chyba powinno być jakieś miejsce do skrętu dla mieszkańców… Czytaj więcej »

Gleiwitzer49
Gleiwitzer49
12 lat temu
Reply to  Asia

…Pani Asiu … Pani to chyba blondynką jest bo tak uroczo jest Pani głupiutka … buziaczki …

Anonimowo
Anonimowo
12 lat temu

A pomyslalas o mieszkancach? Ci ktorych remont omija duzym kolem chca remontu non stop, takze w nocy, Ci ktorzy remont maja pod nosem burza sie,ze w wolny dzien od pracy maja halas za oknem. Oj Polaczki, tak zle i tak niedobrze.

...
...
12 lat temu

będą robić ulicę w deszczu? gratuluję i ciekawe jak długo wytrzyma. całe lato mieli na to i nie robili

Dawid
Dawid
12 lat temu

W odniesieniu do wszystkich zapisów….. Żeby prace były zakończone na 10 października (czyli poniedziałek rano..) trzeba było te prace zacząć już w piątek od 18 00… Pracownicy roboli całą noc….. A nawierzchnia żeby nie pomarszczyła się musi stygnąć minimum 24 godziny……. Po drugie Prace robione są teraz gdy jest trochę zimniej wtedy nie trzeba czekać żeby nowa warstwa ścieralna musiała stygnąć np 48 godzin (a nawet i więcej….) Po trzecie… czy się prace robi w nocy czy w dzień to i tak ktoś jest zawsze nie zadowolony.. (w dzień kierowcy bo są duże korki… w nocy mieszkańcy okolicznych posesji którym… Czytaj więcej »

gliwiczanka
gliwiczanka
12 lat temu

Pani Mądralińska ciekawe co by powiedziała, gdyby mieszkała w okolicy tego skrzyżowania, czy chciałaby remontu w nocy?

Asia
Asia
12 lat temu

Pragnę zauważyć że niestety nie było dojazdu, znaki za mostem mówiły jasno zakaz skrętu w lewo. Dobrze że pomyślałam żeby wyjechać za biedronką, ale oczywiście panowie zatarasowali cały odcinek drogi.

spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI