spot_img


Neumann zarzucił kłamstwa. Poproszony, by je wymienił, podał jeden przykład „nieprawdy”

Sprawa Wilczych Dołów wydaje się być przesądzona. Miasto nie zrezygnuje z budowy wielkiego zbiornika i wycinki ponad 660 drzew.

Podczas dzisiejszej konferencji, prezydent Adam Neumann zarzucił dziennikarzom, że w mediach pojawia się wiele kłamstw na temat tej inwestycji.

Zobaczcie, co powiedział, gdy jeden z dziennikarzy poprosił, żeby wskazał te rzekomo nieprawdziwe informacje, których podobno jest tak dużo…

Miasto z dumą przedstawiło dwie koncepcje zagospodarowania tego terenu. Warto jednak podkreślić, że gdyby nie upór społeczników i nagłośnienie tematu w mediach, to zamiast Wilczych Dołów mielibyśmy gigantyczny, w dużej części betonowy zbiornik.

Dopiero pod naciskiem opinii publicznej Neumann zdecydował się zlecić opracowanie koncepcji zagospodarowania tego terenu.

Czy jednak można wierzyć w zapewnienia urzędników i ten teren będzie tak wyglądał? Czas pokaże.

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
krzysztof
krzysztof
1 rok temu

ty za to prawdomówny jesteś

Janek
Janek
1 rok temu

Nieprawda, było już jedno spotkanie one line na ten temat projektantów, władz miasta i osób zainteresowanych tym tematem, dlatego opracowano dwie koncepcje zagospodarowania otoczenia zbiornika, które od 15 zostaną poddane referendum. Wy kwestionowaliście budowę tego zbiornika w ogóle. Dobrze, że daliście sobie z tym spokój, a teraz weźcie udział w tym referendum.

Tobi
Tobi
1 rok temu

Jak można wierzyć kłamcy (z orzeczeniem sądowym)
Ten człowiek bez wizji i posłannictwa – a przynajmniej nigdy nie pokazał jak widzi miasto na koniec swojej kadencji,… bo jej nie ma, więc co? kasa? układy? są sensem

spot_img
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI