r e k l a m a


Niebawem otwarcie Gliwickiego Teatru Muzycznego po remoncie

– Po kilku miesiącach intensywnego remontu, mamy zaszczyt ponownie zaprosić widzów do siedziby Gliwickiego Teatru Muzycznego.

Powita ich podwyższona konstrukcja sceny, nowy dach nad widownią, sala z nowym systemem nawiewno-wywiewnym, odnowione foyer, ale przede wszystkim artyści teatru, spragnieni kontaktu ze swoją wierną publicznością – piszą w komunikacie prasowym przedstawiciele GTM.

Na inaugurację przygotowaliśmy specjalny wieczór, którego najważniejszą częścią będzie widowisko taneczne „Carmen” na motywach opery George’a Bizeta. Spektakl ten miał premierę w czerwcu w naszym Teatrze Victoria.

Podczas powitalnego wieczoru pokażemy widzom to, co w Gliwickim Teatrze Muzycznym udało się zmodernizować. Widzom zaprezentujemy odnowione przestrzenie naszego teatru, pokażemy, jak zmienia się teraz dekoracje, przygotujemy kilka miłych niespodzianek z nagrodami. Ujawnimy nasze marzenia dotyczące dalszej przebudowy sceny wraz z gorącą prośbą o to, by widzowie mocno trzymali za nas kciuki – obecny remont traktujemy jako pierwszy etap procesu modernizacji siedziby GTM i mamy nadzieję, że już wkrótce będziemy mogli zaprosić publiczność do w pełni przebudowanego, wyposażonego w najnowsze zdobycze scenicznej techniki teatru.

Gwarantujemy, że odwiedzając nas w dniach 28 i 29 grudnia będą Państwo pierwszymi, którzy przestąpią próg odremontowanego teatru. Na otwarcie przygotowaliśmy w prezencie dla publiczności specjalne ceny wejściówkowe – 10 zł w dniu 28 grudnia i 15 zł w dniu 29 grudnia 2013 r.

28 grudnia 2013 /sb/ 18.00 – scena GTM przy Nowym Świecie
NOWY ŚWIAT W GTM. Część pierwsza – inauguracyjny wieczór teatralny
Bilety: 10 zł (wszystkie miejsca)

29 grudnia 2013 /nd/ 17.00 – scena GTM przy Nowym Świecie
CARMEN – widowisko taneczne w 2 częściach
Bilety: 15 zł (wszystkie miejsca)

Projekt modernizacji budynku Gliwickiego Teatru Muzycznego został sfinansowany z budżetu Miasta Gliwice oraz ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI