spot_img


Niespodzianki dla babci, dziadka i wnuka. Forum zaprasza

300 kuponów na słodki poczęstunek w kawiarniach Grycan i Mount Blanc, ale najpierw krótki quiz na wesoło, w którym dziadkowie i babcie odpowiedzą na pytania wnuczków i odwrotnie. Ponadto kreatywne warsztaty, podczas których powstaną eko-torby z firanek. Okazją do nich jest nie tylko święto ukochanych seniorów, lecz także przypadający na niedzielę (23 stycznia) Dzień Bez Opakowań Foliowych. To wszystko już w piątek i sobotę (21-22 stycznia) w gliwickim CH FORUM.

BABCIU, DZIADKU! ZAPRASZAM WAS DO FORUM
Wnuczkowie mogą zaprosić do CH FORUM babcie i dziadków na kawę, ciastko lub czekoladę na gorąco, a sami dostaną lody. W specjalnej promocji czeka aż 300 voucherów, które pomogą im słodko spędzić czas ze swoimi ukochanymi seniorami w kawiarniach Grycan lub Mount Blanc. Przy okazji zabawią się w krótki quiz na wesoło, w którym dziadkowie i babcie odpowiedzą na pytania wnuczków i odwrotnie.

Później już będą tylko same słodkości. Do wyboru są następujące zestawy promocyjne:

  1. „Poczęstunek dla babci lub dziadka”, czyli kawa + ciasto tiramisu od Grycana – 100 sztuk.
  2. „Poczęstunek dla wnuczka /wnuczki”, czyli 2 gałki lodów Grycan – 100 sztuk.
  3. Kawa + czekolada na goraco od Mount Blanc dla babci/dziadka z wnukiem/wnuczką – 100 sztuk.

Kupony promocyjne będzie można odbierać od piątku 21 stycznia (do wyczerpania  puli, jednakże nie dłużej niż do 28 stycznia) w punkcie informacyjnym. Liczy się kolejność zgłoszeń. Po odbiór należy stawić się w parach wnuczek lub wnuczka /babcia lub dziadek, aby wziąć udział w quizie. Skorzystanie
z promocji nie wymaga dodatkowych zakupów. Vouchery będzie można realizować  do 28 lutego.

FIRANÓWKI ZAMIAST FOLIÓWEK. GRATKA DLA WNUCZĄT, BABCI I DZIADKA
CH FORUM ma także sposób na kreatywne spędzenie czasu z dziadkiem i babcią. Zarazem pomysł,
który pomoże być bardziej eko. Okazją ku temu jest przypadający na niedzielę (23 stycznia) Dzień Bez Opakowań Foliowych. 

CH FORUM połączyło jedno z drugim i zorganizowało warsztaty, podczas których razem z gliwickimi rękodzielniczkami ich uczestnicy wykonają eko torby z… firanek! Świetnie sprawdzą się jako opakowania na różne  przedmioty, zakupy, a nawet żywność. CH FORUM mówi: Nie pakuj się w plastik! Zamiast foliówki stosuj firanówki. Podczas zajęć będzie można także wykonać kwiaty-upominki, które będą oryginalnym prezentem dla babć i dziadków. Warsztaty odbędą się na Scenie Głównej, w piątek (21 stycznia, godz. 14-19) oraz w sobotę (22 stycznia, godz. 12- 17). Udział w nich jest bezpłatny.
Materiał partnera

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
spot_img
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI