r e k l a m a


W Gliwicach powstało boisko „pod balonem” (wideo)

W Gliwicach powstał Marco Football Center, czyli nowoczesny kompleks obiektów sportowych dedykowany uprawianiu piłki nożnej na europejskim poziomie, zarówno przez profesjonalistów jak i amatorów.

Centralne miejsce zajmuje całoroczne boisko piłkarskie o funkcji meczowej i szkoleniowej. Nad boiskową płytą ze sztuczną nawierzchnią wznosi się powłoka pneumatyczna, tworząca halę zamkniętą kopułą. Bezpośrednio do hali przylega przestronny, murowany budynek zaplecza sportowo-socjalnego. Sportową infrastrukturę uzupełniają dwa pomocnicze obiekty na świeżym powietrzu. Boisko treningowe ze sztuczną nawierzchnią otoczone piłkochwytem oraz plac rozgrzewkowo-rekreacyjny z zestawem urządzeń do ćwiczeń indywidualnych.

Teren wokół obiektów sportowych jest zagospodarowany drogami dojazdowymi, ciągami ruchu pieszego, parkingami i strefami zieleni. Całość kompleksu Marco Football Center jest ogrodzona, oświetlona i monitorowana. Budowę ukończono w około 12 miesięcy. Wartość inwestycji to ponad 9 milionów zł – została w całości sfinansowana ze środków prywatnych.

W obiekcie trenują dzieci z Akademii Piłkarskiej TEAM Jarosława Kaszowskiego.

Zobacz wideo

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
piotr
piotr
2 lat temu

brawo brawo brawo
gratulacje dla firmy Marco i podziw dla determinacji.
Niech się kręci z pożytkiem dla młodzieży i piłki w mieście.

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI