r e k l a m a


Noc Świetojańska z Maleńczukiem i Trzetrzelewską

Gliwicki Teatr Muzyczny zaprasza 22 czerwca 2011 w środę o godz. 20.00 na Noc Świętojańską z Gwiazdami na placu Krakowskim.

W programie koncertu Maciej Maleńczuk – „Psychodancing”, taniec z ogniem i iskrami – grupa tancerzy „Irrbloss”. Gwiazdą wieczoru będzie Basia Trzetrzelewska. Koncert poprowadzi Michał Loskot z radia Plus.

MACIEJ MALEŃCZUK – jedna z najbardziej kontrowersyjnych i malowniczych postaci naszej sceny – projektem muzycznym „PSYCHODANCING” przebojem wdarł się do czołówki polskiego piosenkarstwa estradowego. Płyta uzyskała status platynowej. Zespół Psychodancing tworzy czterech muzyków: Maciej Muraszko, Andrzej Laskowski, Kuba Frydrych i Grzegorz Stasiuk.

IRRBLOSS – to grupa tancerzy ognia i światła z Dolnego Śląska. Ich pokazy to ciągi ogniowych i świetlnych, ruchomych obrazów. Specjalizują się w zbiorowych choreografiach. Szukają inspiracji w tańcach orientalnych i fuzjach, czasem w tańcach afrykańskich. Pokazy często kończą się deszczem ogniowych iskier. Uprawiają też Anastenaria – spacer po żarzących się węglach.

GWIAZDA WIECZORU

BASIA TRZETRZELEWSKA – to wspaniała wokalistka o trzyoktawowym głosie, która urodziła się i wychowała w Jaworznie. Karierę rozpoczynała jako członkini zespołu Alibabki i chórku grupy Perfect. Pod koniec lat 70. wyjechała do Stanów Zjednoczonych, a na początku lat 80. przeniosła się do Wielkiej Brytanii, gdzie jako jedna z nielicznych osób z Polski zrobiła błyskotliwą karierę muzyczną – najpierw z grupą Matt Bianco, a na przełomie lat 80. i 90. solo. Zdobyła wielką popularność, która trwa do dziś. Wykonuje ambitny pogodny pop z domieszką jazzu i rytmów latino.

WSTĘP WOLNY!

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI