Obieg Zamknięty na gliwickim Rynku

„Obieg Zamknięty” to wystawa fotografii grupy edukacyjnej Aczkolwiek z Młodzieżowego Domu Kultury w Gliwicach.

Sebastian Michałuszek – opiekun artystyczny grupy- wraz ze swoimi wychowankami Jadwigą Janowska, Małgorzatą Skrzypczyk oraz Michałem Patyckim ma zaszczyt zaprosić w imieniu grupy Aczkolwiek na wystawę fotografii do Stacji Artystycznej Rynek w Gliwicach, Rynek 4. 25 kwietnia 2014 o godz. 17.30 odbędzie się wernisaż wystawy, którą będziemy mogli zwiedzać do 18 maja.

Tytułowy „Obieg Zamknięty” jest metaforą rytmu życia, które ulega nieustannym przemianom. Każda dokonana w ich obrębie zmiana, podjęta decyzja, upływ czasu jak i wpływ innych ludzi, są przyczyną dalszych transformacji.
Wystawa jest próbą konfrontacji z różnymi typami obiegów, przekraczaniem ich granic, wnikaniem w ich bardzo intymną sferę. To spotkanie zarówno z wciąż żywymi jak i tymi po których został tylko ślad.

„Obieg Zamknięty” to metafora idei prezentowanych prac autorskich – wpisujących się w stylistykę dokumentu fotograficznego.

Grupa fotograficzna Aczkolwiek powstała w 2007 roku w ramach działań edukacyjnych Młodzieżowego Domu Kultury w Gliwicach. Od samego początku przyświecał nam cel stworzenia dla młodzieży miejsca twórczego, podejmującego polemikę z tworzywem fotografii artystycznej. Stworzenia otwartego środowiska dla osób zaczynających przygodę ze światem obrazu fotograficznego. Spotkania warsztatowe odbywają się w dwóch grupach, raz w tygodniu w każdy czwartek i piątek.

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI