r e k l a m a


Obrączki nietypowe – indywidualny styl od SIXSILVER

Obrączki nietypowe z każdym sezonem ślubnym stają się bardziej popularne. Chociaż grono wielbicieli klasycznych obrączek ślubnych nie maleje, to chęć posiadania oryginalnego symbolu zaślubin sprawia, że coraz więcej par sięga po niespotykane formy. Jeżeli poszukujecie obrączek o nietypowym wzorze, koniecznie sprawdźcie ofertę lokalnego jubilera SIXSILVER.

Obrączki ślubne nietypowe vs klasyczne

Klasyczne obrączki ślubne niezmiennie zajmują pierwsze miejsce w rankingu najczęściej wybieranych. Nie da się ukryć, że wybór klasycznych obrączek jest bezpieczny z uwagi na to, że mamy pewność, iż nigdy nie wyjdą z mody. Klasyka jest też dobrym tłem dla innego rodzaju biżuterii. Mimo to, powtarzalność wzorów prowadzi do tego, że coraz więcej par poszukuje obrączek, które w jakimś stopniu należałyby tylko do nich. Na rynku jubilerskim powstaje więc coraz więcej nowych, niespotykanych wcześniej wzorów, które zachwycają duże grono przyszłych małżonków. Wyjątkowe obrączki ślubne stają się pierwszym krokiem do tego aby nie dopuścić do nudy i przewidywalności w związku.

Nietypowe obrączki ślubne w SIXSILVER

Jeżeli szukacie wyjątkowych obrączek, które odwzorują Waszą osobowość, koniecznie sprawdźcie kolekcje od SIXSILVER. We współpracy z firmą złotniczą Stelmach powstało mnóstwo nietuzinkowych wzorów, które przypadną do gustu nawet tym najbardziej wymagającym. W asortymencie sklepu znajdziecie obrączki z takimi motywami jak serca, fale, sploty czy skosy.

Motyw skosów na obrączka ślubnych

Motyw skosów na obrączkach ślubnych jest niezwykle popularny. Dzięki skosom obrączki posiadają ciekawą formę, przeplatają się różnymi kolorami złota czy zdobieniem z wykorzystaniem różnych rodzajów matu. W SIXSILVER znajdziecie obrączki wykonane z próby złota 585, która łączy w sobie wysoką jakość i szlachetność kruszcu.
sixsilver jubiler gliwice obraczki nietypowe

Obrączki ślubne z motywem fal

Fale są świetną propozycją dla par, które preferują delikatniejszy styl obrączek. Ich obły kształt nadaje lekkości ale też ekstrawagancji. Obrączki od SIXSILVER wyróżniają się ciekawym wzornictwem gdzie fale delikatnie znaczą powierzchnię obrączek a także oddzielają od siebie dwa kolory złota. Tak samo jak w przypadku skosów obrączki z motywem fak również występują w przeróżnych połączeniach kolorystycznych a także są zdobione różnymi rodzajami matów.
sixsilver jubiler gliwice obraczki nietypowe

Wyjątkowe obrączki ze splotem

Splot to niezwykle symboliczny motyw, który może przywodzić na myśl splecione losy dwojga oddanych sobie ludzi. Obrączki z tym motywem są więc niezwykle popularne. W SIXSILVER znajdziecie wzory ze splotem w innym kolorze złota niż szyna obrączki bądź w tym samym. Całość prezentuje się z pewnością oryginalnie ze szczyptą eleganckiego stylu glamour.
sixsilver jubiler gliwice obraczki nietypowe

Obrączki ślubne z grawerem

Grawer jest często wybieraną opcją dodatkową, którą pary ozdabiają swe obrączki i nadają im niepowtarzalnego wyrazu. Również w SIXSILVER możecie umieścić grawer na swych obrączkach gdzie macie gwarancję wykonania usługi bez dodatkowych opłat. Najpopularniejszym typem graweru na obrączkach jest data ślubu, imię współmałżonka a także osobiste przesłanie czy cytat.

Wyjątkowe obrączki ślubne w SIXSILVER


Jeżeli szukacie sprawdzonego jubilera na Śląsku, koniecznie odwiedźcie SIXSILVER w Gliwicach. SIXSILVER oferuje ogromny wybór wzorów obrączek ślubnych (ponad 300 modeli), których zakup możecie rozpatrzyć w specjalnie przygotowanej do tego strefie w salonie stacjonarnym w Gliwicach na ulicy Zwycięstwa 1. Nasi doradcy pomogą Wam podjąć właściwą decyzję, rozwieją ewentualne wątpliwości a także pomogą w personalizacji Waszej pary obrączek. Salon w Gliwicach czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 10-20 oraz w wybrane niedziele handlowe.
sixsilver jubiler gliwice obraczki nietypowe salon w gliwicach
Materiał partnera

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI