Otwarto Lidla w Sośnicy

Kolejny sklep Lidl otwarto dziś w Sośnicy przy ul. Poznańskiej 1.

Będzie to już piąta placówka tej sieci w naszym mieście. Aż 85% mieszkańców miasta uważa, że zakupy w Lidlu to mądry wybór – tak przynajmniej wynika z ankiety jaką przeprowadzono wśród mieszkańców Gliwic.

Nowy sklep Lidl w Gliwicach ma powierzchnię około 1200 metrów kwadratowych. Będzie otwarty od poniedziałku do soboty w godzinach 8.00-21.00 oraz w niedzielę w godzinach 9.00-18.00. Na otwarcie przygotowano specjalne promocje wybranych produktów.

Podobnie jak w przypadku pozostałych placówek sieci Lidl, tak i w nowym sklepie klienci mogą spodziewać się ciekawych, cotygodniowych promocji, m.in. produktów kuchni włoskiej i greckiej, mody wakacyjnej czy też kosmetyków i chemii gospodarczej, reprezentujących oryginalne marki Lidl, których obecnie jest ponad 200.

Z badania jakie przeprowadził na zlecenie Lidl w dniach 27-29.05 Instytut MillwardBrown SMG KRC wynika również, że konsumenci chwalą sobie „bogatą ofertę smacznych i zdrowych produktów” (83% ankietowanych) oraz „ciekawą ofertę artykułów codziennego użytku o najwyższej jakości w bardzo korzystnej cenie” (82%).

­- Opinia przedstawicieli lokalnych społeczności konsumenckich jest dla nas niezwykle ważna – ­mówi Anna Biskup reprezentująca sieć Lidl Polska. – Tak wysokie wyniki upewniają nas, że nowy sklep Lidl na mapie kraju jest pozytywnie przyjmowany przez mieszkańców.

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
xd
xd
12 lat temu

Taaaaaa. b. miło mieć market pod domem ; d
Ale otwarcie było masakryczne.
Ludzie już stali tam od 6 . ^^

spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI