spot_img

P. Markowska i A. Chylińska w Gliwicach. Byliśmy na koncercie (TV)

W sobotę na gliwickim lotnisku zagrała Patrycja Markowska i Agnieszka Chylińska.

Impreza została zorganizowana przez radio RMF. Koncert przyciągnął tysiące osób, na miejscu byli również reporterzy infogliwice.pl z kamerą. Przedstawiamy fragmenty koncertu.

[flashvideo file=”http://infogliwice.pl/filmy/2011_07/20110710_koncert_rmf_markowska_chylinska.flv” /]
 

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

  1. Wiecie czy Chylińska śpiewała piosenki z repertuaru ONA? Nie byłem na koncercie i ze względu na baaardzo wolne łacze (mobilne) nie mogę obejrzeć filmiku…

  2. Patrycja była lepsza:) Aga miała nudne piosenko po za „nie mogę cię zapomnieć”… gdyby Patrycja śpiewała druga było by o niebo lepiej:)

  3. ze swojego punktu postawy rozstrzeniowej ***** anonimowo każdy może, bo jak nikt nie widzi to **** nie trzeba podcierać! Wylewanie żali i frustracji – klasyka…

  4. ze swojego punktu postawy rozstrzeniowej ****** anonimowo każdy może, bo jak nikt nie widzi to ***** nie trzeba podcierać! Wylewanie żali i frustracji – klasyka… Green zoombie polska, talentu, szczerości i szacunku wobec ludzi się nie ceni Dlaczego dla zachodu jestęśmy nadal blokiem komunistycznym? bo zalepiamy swój smród (projekcja)- państwo socjalne przykrywało brudy, łykamy krótkowymiarowy obraz, chcemy od tego obrazu niewolniczej ikony, a kiedy nie tańczy pod naszą zużytą gitarke spluwamy i nazywamy szmatą Lubimy tragizm, ciągniemy martyrologie narodową i zachwycamy się masowym gównem plastikowej ameryki- bo tam wszystko jest proste na play i stop, myśleć nie trzeba Oburzamy się na ******** i ****** na pozerstwo dyplomacji- lubimy hasło PROBLEM i deptamy po innych samemu włażąc na apogeum z pawim piórem i maska dumy bo priorytet to kult!

  5. Jestem bardzo zaskoczony negatywnie, na początku Patrycja , śpiewała smętny , jak to ona lubi sobie pośpiewać . Mówię : śpiewaj, śpiewaj sobie , zaraz Agnieszka przyjdzie i pokaże Ci jak rozruszać lud ! . Tak się stało , Agnieszka przyszła , pierwsza piosenka , którą zaśpiewaała: „zmieniłam się, nigdy już nie będę tak jak kiedyś, zaakceptuj .. ble ble ble ” (w słowa nie tak leciały ale tekście zachowałem sens)_- po tych słowach, myśle sobie :’ ooo to już po koncercie mamy’ i tak byłoo. Śpiewała z tej płyty modern rocking – talking – jakoś tak. Zaśpiewała wszystkie smętne piosenki ! Czasami Myślałem , że tam zasne na stojąco. Nawet śpiewała 2 razy te same piosenki ! MASAKRA! Jeżeli macie wybrać koncert Agnieszki i jakąś drugą rzecz to wybierzcie tą drugą! Bo teraz jest beznadziejna. A z ochroną jest tak, że jeżeli nie zaczepiasz to nic się Ciebie nie czepiają.
    Pozdro!

  6. Koncert był fajny . Lubie i Chylińską i Markowską , ale gdyby Markowska śpiewała druga było by lepiej bo ma lepsze piosenki <3

  7. Markowska była lepsza i to o wiele na nią przyszłam m. Chylińska też nie najgorsza czekałam tylko na Nie mogę Cię zapomnić , Niebo i Wybaczam Ci <#

  8. Straszna drożyzna i nie dawali paragonów a przy kasie jak poprosiłem o paragon to pani mi powiedziała że to jest paragon dając mi bilet wstępu na zjeżdżalnię na którym nie było ceny. Ciekawe jaki odprowadzą podatek od wykazanych dochodów i czy w ogóle takie wykażą…

  9. a mnie się podobało wszystko a najbardziej pan ochroniarz który cały czas stał na przeciwko mnie. Och On był największą atrakcją

  10. Nie lubię P.Markowskiej ale zrobiła lepsze show, na Chylińskiej się troszkę zawiodłam.. choć najbardziej na to czekałam 🙂

  11. Patrycji nie lubiłam, ale po tym koncercie zmieniłam o Niej zdanie, dała czasu, czuje muzykę, świetnie to wszystko przeżywa na scenie, co wy za bzdety gadacie, że smętnie śpiewała…

  12. POszłabym na starą chylińską .
    Nowej nie akceptuje , lubie ją ale uważam że artysta powinein wiedzieć kiedy zejść ze sceny i jeśli wiedziała że płyta nie będzie dobra to mogła jej nie nagrywać, wołałabym czekać te 10 lat czy 20 od Winnej z 2004 .. i sie doczekać fajnej rockowej płyty niż Modern Rocking czy jak to tam..
    Agnieszke lubie jako czlowieka nie jako artystkę, gdy śpiewała w O.N.A. była świetna. Cenią ją za tamte czasy , nie za te.

    Jeśli chodzi o MArkowską , może nie słucham jej , ale grają z nią świetni instrumentaliści m.in. Wojtek Horny który grał z Chylińską w O.N.A. 🙂 (dla mnie świetny muzyk)

    _

    Muzykująca

WASZYM ZDANIEM

Napisz komentarz
Wpisz swoje imię

reklamaspot_img
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI