Peja zagra w Gliwicach podczas III hip hop night 2014

Nadciąga III HIP-HOP Night w Gliwicach!. W poprzednich edycjach wystąpili Rychu Peja SoLUfka, Druga Strona Ulicy, Dj Deck, czy 52 Dębiec.

W tym roku gwiazdą imprezy będzie Slums Attack – poznańska grupa, która obchodzi właśnie 20 lat swojej działalności. Gościnnie wystąpią raperzy Śliwa oraz Gandzior. Impreza z każdą edycją się rozrasta. Są szanse, aby za kilka lat powstał z tego duży festiwal Hip-Hopowy. Tegoroczna edycja odbędzie się w Kubie Spirala (ul. Pszczyńska 85), 18 stycznia 2014 o godzinie 18:00.

Bilety w cenie 30 zł (przedsprzedaż) / 35 zł (w dniu imprezy) można nabyć w:
Księgarnia CZAS (Zwycięstwa 1)
Stacja Artystyczna RYNEK (Rynek 4-5)
Klub Spirala (ul. Pszczyńska 85)

Rozkład jazdy:
18:00 – otwarcie bram, występ DJ Mid
19:00 – Fortunaserum (Koszo/Rupi/Szpil)
19:50 – Viruz
20:45 – Slums Attakc & Goście (Gandzior, Śliwa)
22:00 – DJ MID

Patronat medialny infogliwice.plSLUMS ATTACK – legenda sceny hip–hop. W październiku, w poznańskiej Arenie odbył się mega koncert urodzinowy z udziałem znakomitych gości, z okazji 20-lecia zespołu. Obecnie rusza kolejna trasa koncertowa, która także zawita do Gliwic (tym razem na III Hip HOP NIGHT). Grupa powstała w 1993 roku w Poznaniu z inicjatywy Ryszarda Andrzejewskiego, znanego jako Peja i Marcina Maćkowiaka występującego pod pseudonimem Iceman. Od 1998 roku skład Slums Attack stanowią Andrzejewski oraz Dariusz Działek znany jako DJ Decks.

Gościnnie z SLU:
Gandzior tj. Gandi Ganda – raper wywodzący się PCP (Południowe Centrum Park). Na rynku ukazały się do tej pory jego dwie płyty: „My, Ulica, Rap” oraz wydana przez RPS Enterteyment „Gorące Wersy Płoną”.
Śliwa wł. Patryk Śliwiński, rocznik’91 – to młody poznański raper reprezentujący dzielnicę Stare Miasto. Początki jego działalności sięgają 2007 roku. Wraz z beatmakerem Quei’ Em w jego domowym studiu zaczął nagrywać pierwsze tracki.
VIRUZ – Reprezentant Gliwic, przygodę z rapem rozpoczął w 1996 r. kiedy to zasilał pierwszy hip-hopowy skład w Gliwicach – HDS Skład. Było to 6 MC, których współpraca zaowocowała wydaniem w 1999 r. demówki – HDS „Parodos”. W wyniku nieporozumień miedzy członkami grupy po jakimś czasie nastąpił rozpad składu. Utworzyły się dwa odrębne zespoły. Wtedy to Viruz wraz ze swym przyjacielem ze szkolnej ławki założył zespół Styl V. i P.
Fortunaserum (Koszo/Rupi/ Szpil ) – skład stworzony w 2011 roku. Jego członkami są Koszo, Rupi oraz Szpil. W czerwcu 2012 światło dzienne ujrzał debiutancki nielegal zatytułowany „Faktyczna trójka”. Składa się z 22 utworów (w tym dwóch remixów). Na „Faktycznej trójce” gościnnie na mikrofonie pojawiły się osoby takie jak: Paweł K (Styl V.I P.), Siejka, Szczepan, Mash, Młody, Biały, Molo, Kosa, Juhu, Aiszu, Warmi, Tapsu oraz RasKhazi.

DJ MiD – dj, organizator koncertów, promotor sceny klubowej. Grał w legendarnym klubie 77 oraz w Quasar, Babilon, Bravo, Zoom. Organizuje szereg imprez muzycznych m.in.: scenę Klubową podczas gliwickiego finału WOŚP.

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

guest

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
xKupson
xKupson
8 lat temu

Nie moge się doczekać ^^

spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI