r e k l a m a


Piast chce stworzyć dziecięcą trybunę (TV)

Nowy prezes Piasta Jarosław Kołodziejczyk i były piłkarz, a obecnie pracownik klubu Jarosław Kaszowski wpadli na pomysł zorganizowania trybuny dziecięcej.

Plan jest prosty – szkoły będą losowały, na które spotkanie przy Okrzei się wybiorą. Wówczas na mecz wysłani zostaną chętni uczniowie i opiekunowie, którzy będą mieli bilety w cenie 5 zł. Podobne rozwiązanie ma miejsce na stadionie Śląska Wrocław. Nasi dziennikarze spotkali na meczu we Wrocławiu obecnego prezesa Piasta i on sam potwierdza, że to tam zauważył pomysł i bardzo mu się spodobał. – Trzeba podpatrywać dobre pomysły, my go jednak nieco zmodyfikujemy i chcemy żeby u nas funkcjonowało to jeszcze lepiej – mówi Kołodziejczyk w rozmowie z infogliwice.pl.

Dziś na Stadionie Miejskim odbyło się spotkanie z dyrektorami szkół. Większości z nich pomysł bardzo się spodobał. Teraz trzeba dopracować szczegóły, jak miałoby to wszystko funkcjonować. Za koordynację projektu odpowiedzialny jest Jarosław Kaszowski, były zawodnik Piasta. Przypomnijmy, że kilka dni temu powrócił on do klubu, tym razem jako menadżer ds. sprzedaży.

[flashvideo file=”https://infogliwice.pl/filmy/2013_02/20130207_piast_dzieci.flv” /]
Realizacja: Łukasz Fedorczyk
 

Na meczach we Wrocławiu można się przekonać, że trybuna dziecięca to bardzo dobry pomysł.

Niedawno, podczas jednego ze spotkań w Gliwicach spontanicznie utworzyła się trybuna dziecięca. Młodzi kibice głośno dopingowali gliwickich zawodników, za co zostali nagrodzeni brawami przez pozostałych fanów.

– Inicjatywa jest bardzo dobra, posiada wiele zalet. Klub proponuje również szereg dodatkowych przedsięwzięć związanych z projektem m.in. kontakt z piłkarzami, co z pewnością będzie korzystne dla młodych ludzi. Uważam, że niewątpliwym plusem programu będzie uczenie kultury kibicowania i docelowo na przestrzeni kilku lat może zostać osiągnięty założony cel, szczególnie jeśli będziemy zaczynać od dzieci i młodzieży – mówi Krystian Tomala, zastępca prezydenta Gliwic.

Jeśli wszystko uda się szybko dopiąć na ostatni guzik, to być może dziecięca trybuna będzie już aktywna podczas pierwszych spotkań w rundzie wiosennej.

Założenia organizacyjne:

– Na każdy mecz GKS „Piast” SA zaprasza 8 – 10 szkół, około 1000 uczniów wraz z opiekunami.
– Bilet uczniowski kosztuje 5 zł.
– Jeżeli grupa liczy co najmniej 10 osób, opiekun wchodzi na mecz za darmo.
– Jeśli grupa liczy mniej niż 10 osób, opiekun płaci za bilet na mecz 5 zł
– Dyrektorzy szkół lub osoby przez nich wskazane sporządzają listę osób zainteresowanych zakupem biletu na dany mecz, a pracownicy Piasta wykonuja czynności formalne związane z zarejestrowaniem wybranych osób w bazie kibiców i wydaniem wejściówek na mecze.
– Karty kibica dla uczniów zostaną ufundowane przez sponsora.
– Uczniowie wraz z opiekunami będą korzystali z miejsc w dwóch wydzielonych sektorach – H i I, w których wyznaczeni animatorzy będą prowadzić doping.

Łukasz Fedorczyk

(Wykorzystano fragmenty filmu promocyjnego Stadionu Miejskiego w Gliwicach)

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

8 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Robi
Robi
11 lat temu

Dobry pomysł.Gliwice moim Miastem Piast moim Klubem

Anonimowo
11 lat temu

w końcu w tym Klubie myslą! Brawo!!!!!

Ernest
Ernest
11 lat temu
Reply to  Anonimowo

No tak, myślą… wychowanie dzieci na pseudo kibiców za młodu, niszczenie mienia, przeklinanie na porządku dziennym. BRAWO! Chyba, że na takie spotkania swołoczy wpuszczać nie będą.

młodyPG
młodyPG
11 lat temu

Wyklinali na tego Kołodziejczyka a on coś robi w przeciwieństwie do poprzedników…

b
b
11 lat temu

Czy ktoś wie gdzie będzie ta trybuna? dobrze by było naprzeciwko młyna żeby dzieciaki nam odpowiadali!

Piast*ool
Piast*ool
11 lat temu

do b : Przeciez jest napisane ze sektory H,I , czyli obok sektora buforowego,miedzy kibicami gosci,a naszymi.

Łabędy
Łabędy
11 lat temu

Bardzo dobry pomysł, w górę serca niech zwycięża Piast, sektory prawie na przeciwko młyna.

alf
alf
11 lat temu

Kaszowski cos bardzo lubi dzieci…hmm…na ksiedza go:)

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI