r e k l a m a

spot_imgspot_img

Pijani spacerowali z dzieckiem. Zareagował przechodzień

Patrol policji zatrzymał rodziców pod wpływem alkoholu. Późnym wieczorem para spacerowała z 12-miesięcznym dzieckiem. Zatrzymanie to efekt reakcji przypadkowego przechodnia.

13 lutego o godzinie 22.00 poinformowano policjantów, że ulicą Pszczyńską, w pobliżu centrum handlowego, idzie para z dzieckiem w wózku. Z zachowania dwojga osób wynikało, że mogą być nietrzeźwi.

Mundurowi natychmiast udali się na miejsce. Po wylegitymowaniu i sprawdzeniu stanu trzeźwości okazało się, że 23-letnia matka ma w organizmie 2,2 promila alkoholu, a jej 31-letni konkubent 1,1 promila. Policjanci dotarli do rodziny zatrzymanych, którym przekazano opiekę nad dzieckiem. Rodzice niemowlęcia odpowiedzą za swój czyn przed sądem. O niewłaściwej opiece powiadomiony zostanie też sąd rodzinny.

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

6 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
zumi
zumi
10 lat temu

Brawo dla przechodnia, który zareagował.
Patologię trzeba tępić na każdym kroku, żeby nie cierpiały niewinne dzieci.

Brunettte
Brunettte
10 lat temu

Co za postawa, brawo obywatelu! Takich przodowników Polska potrzebuje, jeszcze raz brawo. Mam nadzieję że obywatel dostanie medal z kartofla za obywatelską postawę, brawoooooooooooooooo!!!!

jaro
jaro
10 lat temu

zlikwidować straż miejską w gliwicach

janusz
janusz
10 lat temu

pan co wszystko widzi:))) ale czasami lepiej nic nie widziec :)))

Jupik
Jupik
10 lat temu

Brunettte – sam(a) jesteś kartofel lub też posiadasz mózg takowej wielkości. Bardzo dobrze zrobił, że zawiadomił policję. Jak się ma dziecko pod opieką to się nie chleje. Tyle w temacie.

Brawo !
Brawo !
10 lat temu

`Brawo dla przechodnia, sama nieraz widziałam podobne sytuacje, ale szczerze sie przyznaję, ze tchórzyłam i nie reagowalam. Zdarzyło mi się jednak niedawno zgłosic do opieki społecznej rodzinę, ktora mocno zaniedbuje (delikatnie mowiąc) swoje dzieci.
Niestety wokół nas, bez względu na dzielnicę i stan majątkowy, jest mnóstwo patologii, w większości przypadków dzieciaczki muszą cierpiec z powodu nieodpowiedzialnosci swoich rodziców.

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI