Pijani spacerowali z dzieckiem. Zareagował przechodzień

Patrol policji zatrzymał rodziców pod wpływem alkoholu. Późnym wieczorem para spacerowała z 12-miesięcznym dzieckiem. Zatrzymanie to efekt reakcji przypadkowego przechodnia.

13 lutego o godzinie 22.00 poinformowano policjantów, że ulicą Pszczyńską, w pobliżu centrum handlowego, idzie para z dzieckiem w wózku. Z zachowania dwojga osób wynikało, że mogą być nietrzeźwi.

Mundurowi natychmiast udali się na miejsce. Po wylegitymowaniu i sprawdzeniu stanu trzeźwości okazało się, że 23-letnia matka ma w organizmie 2,2 promila alkoholu, a jej 31-letni konkubent 1,1 promila. Policjanci dotarli do rodziny zatrzymanych, którym przekazano opiekę nad dzieckiem. Rodzice niemowlęcia odpowiedzą za swój czyn przed sądem. O niewłaściwej opiece powiadomiony zostanie też sąd rodzinny.

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

guest

6 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
zumi
zumi
8 lat temu

Brawo dla przechodnia, który zareagował.
Patologię trzeba tępić na każdym kroku, żeby nie cierpiały niewinne dzieci.

Brunettte
Brunettte
8 lat temu

Co za postawa, brawo obywatelu! Takich przodowników Polska potrzebuje, jeszcze raz brawo. Mam nadzieję że obywatel dostanie medal z kartofla za obywatelską postawę, brawoooooooooooooooo!!!!

jaro
jaro
8 lat temu

zlikwidować straż miejską w gliwicach

janusz
janusz
8 lat temu

pan co wszystko widzi:))) ale czasami lepiej nic nie widziec :)))

Jupik
Jupik
8 lat temu

Brunettte – sam(a) jesteś kartofel lub też posiadasz mózg takowej wielkości. Bardzo dobrze zrobił, że zawiadomił policję. Jak się ma dziecko pod opieką to się nie chleje. Tyle w temacie.

Brawo !
Brawo !
8 lat temu

`Brawo dla przechodnia, sama nieraz widziałam podobne sytuacje, ale szczerze sie przyznaję, ze tchórzyłam i nie reagowalam. Zdarzyło mi się jednak niedawno zgłosic do opieki społecznej rodzinę, ktora mocno zaniedbuje (delikatnie mowiąc) swoje dzieci.
Niestety wokół nas, bez względu na dzielnicę i stan majątkowy, jest mnóstwo patologii, w większości przypadków dzieciaczki muszą cierpiec z powodu nieodpowiedzialnosci swoich rodziców.

spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI