r e k l a m a


Podziel się miłością podczas Walentynek

spot_img
r e k l a m a

Akcja „Podziel się miłością” to inicjatywa radnego ubiegłej kadencji Mieszka Adamkiewicza organizowana razem ze sponsorem Centrum Edukacji Siódemka.

W tym roku ze względu na 7. rocznicę sponsorem nagród do wylicytowania w aukcji jest siódemka, która przekazało wiele nagród (kubki, teczki, pendrivy oraz główną nagrodę miejsce na bezpłatnym obozie integracyjnym dla słuchaczy C.E. Siódemka). Akcja polega na przeprowadzaniu aukcji charytatywnej nagród przekazanych przez Centrum Edukacji SIÓDEMKA, a dochód z aukcji zostanie przekazany do Domu Dziecka nr 2 w Gliwicach.

Licytacja odbywa się podczas siódmych już Walentynek (organizowanych jak zawsze dokładnie 14 lutego w Dzień Zakochanych – w tym roku wypada to poniedziałek).

JUŻ TERAZ MOŻNA DOKONAĆ LICYTACJI poprzez stronę www.siodemka-edu.pl.

Na tej stronie jest już zamieszczona lista nagród, które można licytować poprzez wysłanie propozycji ceny na maila [email protected].

Lista nagród:

1. główna nagroda – miejsce na bezpłatnym obozie integracyjnym dla słuchaczy C.E. SIÓDEMKA – cena wywoławcza 200zł, 1 szt.
2. kubek pamiątkowy aukcji „Podziel Się Miłością” – cena wywoławcza 20zł, 5 szt.
3. pendrive 8GB – cena wywoławcza 30zł, 3 szt.
4. elegancka teczka na dokumenty w twardej oprawie – cena wywoławcza 5 zł, 10 szt.

Cały dochód z aukcji będzie przeznaczony podobnie jak w zeszłym roku na wypoczynek dzieci z Domu Dziecka nr 2 w Gliwicach.

„PODZIEL SIĘ MIŁOŚCIĄ” w ten szczególny dzień posiada podwójne znaczenie – z jednej strony możemy obdarować ukochaną osobę oryginalną kartka walentynkową, a z drugiej zrobić coś dobrego i mieć pewności, że wydane na nią pieniążki zostaną przekazane tym, którzy w tym dniu chyba szczególnie odczuwają brak miłości- dzieciom z domu dziecka.

Każdy kto zechce (nie tylko osoba, która weźmie udział w licytacji) może wybrać się także w tym roku na WALENTYNKI do Gwarka. Wstęp od 18 lat.

Bezpłatne wejściówki, są do odebrania w godz. 9 do 17 w siedzibie CENTRUM EDUKACJI SIÓDEMKA Gliwice ul. Zwycięstwa 17, tel. 032 777-3001 – 2 piętro.

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
spot_img
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI