spot_img

Będą zainteresowani kupnem Metalchemu?

Już za 7,8 mln złotych będzie można kupić akcje Zakładów Maszyn Chemicznych Metalchem w Gliwicach.

Aukcja odbędzie się 8 marca. 100 procent udziałów w spółce należy do Skarbu Państwa. Prawdopodobnie na sprzedaż wystawione zostanie 85 procent akcji. W zakładach produkowane są maszyny do obróbki gumy i tworzyw sztucznych oraz wyroby z tych materiałów. Najwięcej odbiorców Metalchem ma w kraju. Klientami są m.in. firmy produkujące rury kanalizacyjne oraz ciśnieniowe, kable i przewody elektryczne.

(fot. Metalchem)

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

  1. Szkoda, ze nikt sie nie zainteresuje zwalnianymi ludzi z tej firmy
    Pewnie, ze fajnie dla przyszłosciowego wlasciciela ale co maja
    powiedziec ci, ktorzy wypadli z gry…

  2. A mowia cos…???
    Jest tyle forum internetowych
    Znajdz choc jedna osobe ktora cokolwiek
    powiedziala na temat zwolnien
    O czym to swiadczy???
    Jak myslisz???
    Szkoda ze mamy ten sam nick
    Pozdro

  3. No cóż- mleko się rozlało, co mają mówić , ludzie tam pracujący?- muszą pracować i cieszyć się że mają pracę.Bo tak naprawdę to ciężko jest o pracę, a oni dosyć tam przyzwoicie zarabiają, napewno nie mieli by wiekszych zarobków nigdzie.Tylko by bylo dobrze, gdyby mieli zamówienia, to na pewno ,do emerytury by się utrzymali. ale niewidomo co jeszcze Adamek wykombinuje, bo z nim nic nie wiadomo, plany ma, ale te jego plany , sa też nie trawfione, nie jest żadnym milionerem, tez kombinuje.A niech sobie robią co chcą, chyba wszystkim tam jest dobrze, bo mało kto coś napisze, albo się boją zeby nie podpaść.Ale prezas Adamek ma aspiracje co do swoich, pracowników, żeby byli wszyscy wyksztalceni. nawet na produkcji, same techniki i magistry, ale nie znający swojej pracy, to jego motto.Dla niego nie liczy się człowiek z dużą wiedzą i stażem.Pozdrawiam

WASZYM ZDANIEM

Napisz komentarz
Wpisz swoje imię

reklamaspot_img
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI