r e k l a m a


Policja zatrzymała oszustów. Chcieli wyłudzić kredyt

spot_img
r e k l a m a

Wczoraj w godzinach popołudniowych policjantom z gliwickiej „trójki” udało się w porę zatrzymać oszustów, którzy usiłowali wyłudzić pieniądze w jednym z banków w śródmieściu.

Oszustwa próbowali dokonać dwaj gliwiczanie w wieku 27 lat i 48-letnia mieszkanka Opola. Trio chciało uzyskać od banku kredyt gotówkowy w wysokości 45 tys. zł. Przestępcy przedłożyli sfałszowane dokumenty, zamierzonego celu jednak nie osiągnęli – na gorącym uczynku zatrzymali ich policjanci z wydziału kryminalnego III komisariatu.

Z zebranych dotychczas informacji można stwierdzić, że to nie ich pierwsza próba wyłudzenia bankowych kredytów. Za to przestępstwo grozi im do 8 lat pozbawienia wolności.

(KMP Gliwice)
spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowo
Anonimowo
11 lat temu

Było ich dwóch a wpisane jest TRIO.

Jak miało wyglądać to złapanie ich na gorącym uczynku? bankowcy wezwali policje czy po prostu policja sama chciała wziążć kredyt i akurat weszli do tego samego banku co ta dwójka ? 😉

zuza
zuza
11 lat temu
Reply to  Anonimowo

Zanim zaczniesz komentować, to wcześniej przeczytaj artykuł ze zrozumieniem. Trio, bo było dwóch panów z Zabrza i pani z Opola, 2+1=3(trio). A policjant też człowiek, tez może wziąĆ ( a nie wziąźć)kredyt….

sama prawda
sama prawda
11 lat temu
Reply to  zuza

Nie wymagaj za wiele od tego osobnika, toż to z daleka widać, że to Katowiczanin

lysy
lysy
10 lat temu

heh smiech amotorka,jsakies osiolki na zywca kozaka poszly z lewymi papierami,za glupote i niewiedze sie placi………….

spot_img
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI