r e k l a m a


Politechnika kończy rekrutację. Oto najpopularniejsze kierunki

Architektura, Budownictwo, Górnictwo i Geologia oraz Inżynieria Biomedyczna i Kolegium Języków Obcych

– te kierunki cieszyły się w tym roku największym powodzeniem i mają już komplet studentów na studiach stacjonarnych I stopnia. Wolnymi miejscami dysponuje jeszcze dziewięć z czternastu wydziałów Politechniki Śląskiej. Dziś zakończono rekrutację na gliwickiej uczelni.

Zainteresowani studiami niestacjonarnymi I stopnia mogli kontynuować naukę na kierunku Informatyka na Wydziale Automatyki, Elektroniki i Informatyki.

Dla tych, którzy chcieli studiować zaocznie były jeszcze miejsca na siedmiu Wydziałach: Budownictwa, Elektrycznym, Inżynierii Środowiska i Energetyki, Inżynierii Materiałowej i Metalurgii, Mechanicznym Technologicznym, Organizacji i Zarządzania oraz Transportu.

Aż pięć wydziałów: Budownictwo, Elektryczny, Górnictwa i Geologii, Matematyki Stosowanej oraz Organizacji i Zarządzania czekało na chętnych w systemie studiów stacjonarnych II stopnia. W trybie niestacjonarnym można studiować na takich kierunkach, jak: Informatyka (AEiI, Gliwice), Elektrotechnika (Wydział Elektryczny), Inżynieria Środowiska (Wydział Inżynierii Środowiska i Energetyki) oraz na dwóch kierunkach na Wydziale Inżynierii Materiałowej i Metalurgii – Inżynieria Materiałowa oraz Zarządzanie i Inżynieria Produkcji (Katowice).

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI