r e k l a m a


Półmaraton Gliwicki wystartuje za miesiąc

Za niewiele ponad miesiąc, 19 października, ruszy I Półmaraton Gliwicki. Na liście startowej biegu głównego znajduje się już grubo ponad 400 osób.

Bieg organizowany jest przez Fundację Bieg Rzeźnika, Stowarzyszenie OTK Rzeźnik oraz AKMB Pędziwiatr Gliwice. Przewidziano klasyfikację generalną kobiet i mężczyzn, klasyfikacje wiekowe, klasyfikację osób niepełnosprawnych, mieszkańców Gliwic, pracowników HR, informatyków, klasyfikację akademicką (wykładowców i studentów), prawników, bankowców, duchownych, wojskowych oraz służb mundurowych.

Szczegóły, w tym regulaminy biegów, przebieg trasy, zapisy i wysokość opłaty startowej znajdują się na stronie www.polmaratongliwicki.pl.
– Jeśli półmaraton na dystansie 21 km i 97,5 m to zbyt duże wyzwanie, zapraszamy na biegi towarzyszące: „ćwiartkę”, czyli bieg na około 10 km i rywalizację nordic walking na tym samym dystansie. Obydwie imprezy odbędą się 19 października – zachęcają organizatorzy.
Warto dodać, że 18 października przewidziano imprezy towarzyszące – bezpłatne biegi dla dzieci i młodzieży na terenie Centrum Edukacji i Biznesu NOWE GLIWICE przy ul. Bojkowskiej 37, koncerty, spotkania z zaproszonymi gośćmi, atrakcje dla najmłodszych oraz targi sprzętu sportowego. Dodatkowe informacje już wkrótce na stronie półmaratonu! Impreza jest dofinansowana ze środków budżetu miasta.

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI