Powrót do szkoły, czyli odlotowe prezenty z Vito i Bellą od Parku Handlowego Arena!

Nowy rok szkolny właśnie się zaczyna… Wiemy, że część uczniów nie może się już doczekać! 
To naprawdę ostatni dzwonek na szkolne zakupy! W nadchodzący weekend 2 (piątek) i 3 (sobota) 
w Parku Handlowym Arena będzie można nie tylko kupić wszystko, co potrzebne uczniowi, ale również odebrać odlotowe prezenty szkolne od Vito i Belli!

W nadchodzący weekend – w piątek i sobotę – 2 i 3 września zapraszamy na kulminację szkolnych zakupów! W centrum obecnych jest wiele lubianych i popularnych marek, które pomogą uzupełnić garderobę i zestawy niezbędnych przyborów dla każdego ucznia! Dodatkowo Arena przygotowała fantastyczne prezenty – odlotowe piórniki oraz worki sznurkowe z podobiznami Vito i Belli.

Vito i Bella to imiona, które doskonale zna większość dzieci w Polsce. To twórcy kanałów w serwisie YouTube. Nagrywają filmy, na których wcielają się w postacie ze świata gier, testują nowe dodatki, mapy i aktualizacje oraz rywalizują ze sobą. Zawsze używają łagodnego języka i emanują pozytywną energią, dlatego stanowią bezpieczną formę rozrywki dla dzieci. Optymizmem i kreatywnością zarażają najmłodszych, dzięki czemu mają miliony młodych fanów!

Solidnie wykonane piórniki przetrwają niejedną klasówkę i doskonale spiszą się aż do końca roku szkolnego! Kolorystyka jak i grafika na nich prezentowana jest uniwersalna, dlatego spodoba się zarówno dziewczynkom jak i chłopcom. Worek z bohaterami z Vito Team jest ściągany za pomocą sznurka – będzie idealny zarówno do szkoły jak i na weekendowe wycieczki. To pożądany i stylowy dodatek do każdej stylizacji!
Aby otrzymać wybrany prezent, wystarczy w godzinach 11.00 – 18.00 odwiedzić Par Handlowy Arena 
i wydać 150 PLN. Warunkiem udziału w promocji jest przynależność lub rejestracja 
w programie ARENA RABATÓW. To wirtualny klub dla miłośników zniżek i bonusów. Szczegółowe informacje na temat klubu będzie można uzyskać w punkcie promocji. Tam też będą czekać prezenty oraz regulamin. Wszelkie informacje można też znaleźć na stronie www.arena-gliwice.pl

Po zakupach zapraszamy na coś pysznego! W ofercie gastronomicznej Areny znajduje się to, co dzieci lubią najbardziej, w tym pizza, hot dogi czy lody, które stanowić będą prawdziwe ukoronowanie szkolnych zakupów! Zróbmy im i sobie dodatkową przyjemność w ostatnie dni przed powrotem do szkoły na kolejny rok!

Zapraszamy!
Materiał partnera

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI