Projektowanie wnętrz Zawiercie – poznaj Arte-Interni

Mieszkanie jest miejscem, w którym powinniśmy czuć się tak dobrze, jak nigdzie indziej. To tutaj spędzamy czas z rodziną i przyjaciółmi, odpoczywamy po ciężkim dniu pracy, relaksujemy się w zaciszu własnej sypialni, planujemy przyszłość. Mając świadomość wpływu najbliższego nam otoczenia na nasze samopoczucie i zdrowie, coraz częściej korzystamy z pomocy projektanta. Powierzamy mu jedną z ważniejszych dla nas rzeczy – dom. Mieszkasz w Zawierciu? Interesuje Cię projektowanie wnętrz z pasją? Odnajdziesz ją w pracowni Arte-Interni.

Mieszkanie o osobowości jego właściciela

Biuro projektowe Arte-Interni zajmuje się projektowaniem wnętrz w Zawierciu i okolicy. Jest to zespół ludzi z przekonaniem, że najlepiej czujemy się w środowisku, przypominającym nas samych. Ludzie o romantycznej duszy, będą najbardziej efektywnie odpoczywać w sypialni urządzonej w pastelowych barwach, np. w stylu prowansalskim. Obcujący z naturą i ceniący sobie jej bliskość, najwięcej energii będą czerpać w salonie zaaranżowanym w stylu skandynawskim. To dlatego zanim powstanie wstępny projekt, w pracowni Arte-Interni odbywają się rozmowy z klientem, aby go lepiej poznać, odkryć to, czego tak naprawdę potrzebuje, a nie tylko tego, co zaobserwował on w najnowszych trendach. Mieszkanie musi być odbiciem charakteru domowników. Z tego powodu każdy projekt i koncepcja stworzone przez projektantów są inne, wyjątkowe i unikalne.

Drobiazgi nadają charakter całości

Żyjemy w czasach, kiedy dążymy raczej do upraszczania wnętrz, dążymy do minimalistycznej formy, korzystamy z prostych rozwiązań, często zapominając o tym, że na całość koncepcji składają się bardzo często drobiazgi, detale, będące nierzadko brakującym elementem układanki. Nowoczesne wnętrze z białą zabudową i jasnymi ścianami potrzebuje wyrazistego akcentu, niekoniecznie w intensywnym, mocnym kolorze. Może być to np. beżowy abażur w bordową kratkę, który będzie współgrał z dekoracyjnymi poduszkami na sofie. W sypialni czasami wystarczy jeden obraz, aby delikatnej przestrzeni nadać dynamicznego charakteru. Projektanci z Arte-Interni dostrzegają to, co dla wielu jest pozornie nieznaczącym detalem.

Przestrzeń realizująca wizję przyszłości

Zespół specjalizujący się w projektowaniu wnętrz w Zawierciu planuje przestrzeń w taki sposób, aby uniknąć błędów, które mogą pojawić się dopiero w późniejszej przyszłości. Biurko z krzesłem do pracy w salonie będzie dobrym rozwiązaniem dla singla, jednak już dla rodziny z dzieckiem niekoniecznie. Salon jest pomieszczeniem, w którym oglądamy telewizję i spędzamy czas z rodziną i przyjaciółmi, nie sprzyja więc spokojnej pracy. Jedna szafa przy możliwości wstawienia dwóch do przedpokoju będzie wystarczająca na początek. Rzeczy nam jednak przybywa i wkrótce okazuje się, że przydałoby się więcej miejsca do przechowywania. Takie niedogodności można wyeliminować, łącząc potrzeby i styl życia domowników z możliwościami i potencjałem ich mieszkania.

Niech czas urządzania Twojego własnego M będzie przepełniony radością i samymi dobrymi emocjami!
Więcej na: http://www.arte-interni.pl/

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI