r e k l a m a

spot_imgspot_img

Ręcznie wykonany anioł za zakupy w Forum

Ostatnia w tym roku edycja FORUM Rękodzieła zostanie odpalona 17 grudnia. Tym razem spotkanie rękodzielników zostanie połączone z anielską akcją zakupową. Pierwsze 100 osób, które w najbliższą sobotę wyda u wystawców FORUM Rękodzieła 150 zł otrzyma ręcznie wykonanego anioła.

Jeżeli w sobotę, 17 grudnia, będziecie kupować świąteczne prezenty u ponad 20-stu rękodzielników, którzy wystawią się na najbliższym FORUM Rękodzieła, to ręcznie wykonany anioł ma szansę trafić właśnie w Wasze ręce. 

Ostatnie w tym roku FORUM Rękodzieła trwa od 12:00 do 18:00, w pasażu na poziomie +1, obok lokalu Scena FORUM. To stałe miejsce, w którym cyklicznie już spotykają się talenty wielu zdolnych osób tworzących wyjątkowe przedmioty. To co najważniejsze to fakt, że cegiełki przekazywane przez rękodzielników wspierają potrzebujących. Pierwsze 100 osób, które wyda u nich tego dnia minimum 150 zł, odbiorze anioła ze sklepu charytatywnego.

– Święta to taki moment, kiedy znajdujemy czas i przestarzeń, by jeszcze bardziej pomagać innym. Dlatego zaplanowaliśmy specjalne nagrody dla tych osób, które zdecydowały się na zakup prezentów podczas FORUM Rękodzieła, by wiedziały, że bardzo to doceniamy – mówi Alicja Suchańska-Królica, menadżer ds. administracji i marketingu w CH FORUM.

FORUM Rękodzieła to cykliczna impreza, która zalicza w końcu grudnia szóstą edycję. Pierwsze spotkanie odbyło się w tegoroczne wakacje. Kilkudziesięciu wystawców biorących w nich udział to utalentowani rękodzielnicy z Gliwic i okolic zajmujący się artystyczną i ręczną produkcją przepięknych przedmiotów. To oryginalne i niepowtarzalne dzieła. Jak zawsze cegiełki od wystawców zasilą konto Fundacji Stacja 6 i wspomogą jej podopiecznych. 

– Anioły są naszym prezentem dla tych wszystkich osób, które same są aniołami. Nasz sklep i cykliczne FORUM Rękodzieła działają, bo tacy ludzie – anioły rzeczywiście istnieją i dla nich są nasze upominki. Kupujcie podczas FORUM Rękodzieła i przychodźcie do naszego sklepu charytatywnego – mówi Krzysztof Gryc, prezes Fundacji „Stacja 6” prowadzącej sklep charytatywny w CH FORUM.

Warto się pospieszyć, bowiem pula anielskich prezentów jest ograniczona. W sklepie charytatywnym czeka 100 aniołów wykonanych przez rękodzielników związanych ze sklepem charytatywnym.

Również podczas tej edycji FORUM Rękodzieła pojawią się różowe puszki z napisem: POMAGANIE USKRZYDLA. Zebrane w ten sposób pieniądze również zasilą wielkie potrzeby podopiecznych Fundacji Stacja 6. Zima to czas, kiedy ta pomoc jest jeszcze bardziej konieczna. Numer zbiórki to: 2021/705/OR.

Z anielskim pozdrowieniem zapraszamy do pomagania przez kupowanie w CH FORUM!

Materiał partnera

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI