Romowie opanują park Chopina. Będzie się działo!

Ta impreza będzie bardzo barwna i głośna! Zaplanowano koncerty romskich muzyków i pokazy ujeżdżania koni. Zarezerwujcie sobie czas 18 czerwca!

Wieczór z Romami w parku Chopina rozpocznie się o godz. 16.00. Na wystawie starych fotografiach będzie można zobaczyć, jak wyglądały dawne tabory, a także skosztować romskiej kuchni. Nie zabraknie również atrakcji i zabaw dla dzieci. Głównym punktem imprezy będą koncerty. Wystąpią Gipsy Boys, Albano i goście, Zorba – król cygańskiej gitary, Krystian & Romen oraz Toby Boys.

Organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie Romów w Gliwicach. Wieczór z Romami objął patronatem Prezydent Miasta Gliwice. Projekt jest dofinansowany z miejskiego budżetu.

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

guest

2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
seba87
seba87
5 lat temu

Czy ktoś widział Roma pracującego na pełnym etacie…

pani z widowni
pani z widowni
5 lat temu

Oj dzialo sie oj działo, bijatyka cyganow,i nie tylko. jeden pan z strazy miejskiej 180wzrosu mlody, bardzo szybko z wielka energia w sposób nie zbyt delikatny usunoł starszego pana z trawnika , starszemu panu zsuneły sie spodnie nie był to mily widok, wstyd panie mundurowy, Bójki po nmiedzy cyganami nie widział tak szybko ,a szkoda.

spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI