r e k l a m a


Rowerzysta wpadł pod koła toyoty (foto)

spot_img
r e k l a m a

Do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło około godziny 18.00 na wysokości dawnej pętli tramwajowej przy ul. Daszyńskiego.

Został tam potrącony rowerzysta.

Z relacji świadków wynika, że jadący rowerem starszy mężczyzna nagle skręcił wprost pod koła nadjeżdżającej toyoty. Rowerzysta doznał obrażeń ciała.

Po zaopatrzeniu na miejscu zdarzenia przez ratowników medycznych został przewieziony do szpitala. Kierująca pojazdem kobieta tłumaczyła, że nie zdążyła zareagować na niespodziewany manewr rowerzysty.

Zobacz zdjęcia

[nggallery id=21]

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
baran
baran
12 lat temu

bo prawda jest taka ( nie chce wrzucać wszystkich do jednego wora) jadąc na rowerze po prostu nie patrzy na znaki, jeżdżą zygzakiem między samochodami, kompletnie wykazując się niewiedzą przepisów ruchu drogowego, a większość z nim to „doświadczeni” kierowcy kat B

PS sam jestem kierowcą i rowerzystą żeby nie było

...
...
12 lat temu

to fakt rowerzyści szczególnie starsi jeżdżą tak że szkoda gadac ale jeszcze gorsi są właściciele skuterków którzy jeżdża środkiem drogi jakby ścigacza mieli a nie znają nawet znaków i zasad ruchu drogowego. kto pozwala na to żeby na skuterku można bylo bez prawka jeździc? skandal!

Silesian
Silesian
12 lat temu

W mediach (biedne te media) też robi się dużo krzywdy rowerzystom…trąbiło się na przykład o zniesieniu zakazu jazdy rowerów parami,a tymczasem w nowym (nowszym od ustawy o zmianie prawa o ruchu drogowym) taryfikatorze policyjnym za taką jazdę można dostać 50 zł, bo:
„3a. Dopuszcza się wyjątkowo jazdę po jezdni kierującego rowerem obok
innego roweru lub motoroweru, jeżeli nie utrudnia to poruszania się innym
uczestnikom ruchu albo w inny sposób nie zagraża bezpieczeństwu
ruchu drogowego.”
GENERALNY ZAKAZ ZOSTAŁ!!!

spot_img
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI