r e k l a m a
spot_imgspot_img

Rozgrzewka gliwickich studentów. Flash mob na pl. Krakowskim

Są całkowicie zakręceni i nieprzewidywalni.

Wpadali już na oldskulowe imprezy do Ciechocinka i wkręcali pasażerów miejskich tramwajów. Zaczynali w 4funTV, dziś rządzą na antenie Radia Roxy… Teraz Kędzior i Wieśniak będą rozgrzewać śląskich studentów przed imprezowym maratonem podczas Juwenaliów 2012. „Rozgrzewka” – flash mob z udziałem zakręconego duetu – już 28 lutego na Placu Krakowskim w Gliwicach.

– Juwenalia to czas wolnej i niczym nieskrępowanej zabawy, ale też intensywnego wysiłku fizycznego. Trzeba się do niego dobrze przygotować. Najlepiej zacząć od dobrej rozgrzewki, która jest niezbędną częścią każdego treningu – mówią organizatorzy flash moba. I zachęcają: – Jeśli nie masz pomysłu na rozgrzewkę i nie lubisz trenować sam – weź udział w otwartym „treningu” , który na Placu Krakowskim w Gliwicach poprowadzą Kędzior i Wieśniak.

Podobne miejskie „treningi” przed Juwenaliami odbędą się także w Szklarskiej Porębie, Krakowie i Wrocławiu. Trudno przewidzieć co się podczas nich wydarzy. Czy „pajacyki”, przysiady i trucht w miejscu mogą być zapowiedzią niecodziennej zabawy? Nieprzewidywalni animatorzy będą na gorąco zdawać relacje z treningu i na żywo rozmawiać z tymi, którzy rozgrzewają się najefektywniej. A filmowe nagrania z treningów w kolejnych miastach będzie można obejrzeć za pośrednictwem kanału Lech Premium TV na YouTube: http://www.youtube.com/user/lechpremiumtv.

– Flash moby to początek i obietnica dobrej zabawy podczas tegorocznych Juwenaliów – zaznaczają organizatorzy. I zdradzają, że planują stworzyć w tym roku Juwenalia pod każdym względem wyjątkowe, ponieważ to studenci zdecydują jak będą chcieli się bawić. Dlatego od 17 lutego do 4 marca na profilu marki Lech Premium na Facebooku: http://www.facebook.com/Lech, sponsora tegorocznych Juwenaliów, studenci mogą zgłaszać swoje pomysły na najbardziej spektakularną i niepowtarzalną zabawę podczas tegorocznej edycji Juwenaliów w danym mieście. Podczas głosowania (w dniach od 12 do 25 marca) studenci sami wybiorą pomysł, który podoba im się najbardziej. – Tegoroczne Juwenalia to sprawdzian, na co stać dzisiejszych studentów, a my zrealizujemy ten, który wygra w danym mieście – zapewniają organizatorzy.

Plan rozgrzewek z udziałem Kędziora i Wieśniaka:

Szklarska Poręba – u podnóża stoku narciarskiego, 22.02. godz. 12.00
Wrocław – Rynek Główny, pod pręgierzem, 24.02. godz. 14.00
Kraków – Rynek Główny, pod pomnikiem Adama Mickiewicza, 27.02. godz. 15.00
Gliwice – Plac Krakowski, 28.02 godz. 14.00

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI