r e k l a m a

spot_imgspot_img

Karty kibica na razie nieobowiązkowe

Piast Gliwice przedstawił najważniejsze zasady prowadzenia sprzedaży kart kibica.

Na wstępie warto zaznaczyć, że wyrobienie karty kibica na rundę wiosenną sezonu 2011/2012 jest nieobowiązkowe. – Przy zakupie karty karnetowej i karty kibica, klient uzyskuje wygenerowany kod (login i hasło), pozwalający utworzyć profil w internetowym punkcie sprzedaży.

– Karta karnetowa pełni jednocześnie funkcję karty kibica. Należy jednak pamiętać, że karnet traci ważność wraz zakończeniem konkretnej rundy rozgrywek – mówią w Piaście. – Skorzystanie z usługi internetowej sprzedaży biletów wymaga nabycia karty kibica lub karty karnetowej.

Kibic jest uprawniony do nabycia karnetu lub biletu dla osoby trzeciej posiadając właściwy dokument tożsamości tej osoby. Przy kasie jednorazowo można zakupić nie więcej niż 5 wejściówek dla osób trzecich.

Przy zakupie karnetu wybór miejsca na stadionie jest ostateczny. System nie przewiduje możliwości zmiany lokalizacji w trakcie trwania rozgrywek. Karta kibica jest ważna przez 2 lata od daty zakupu.

Osoba poniżej 18 roku, ale posiadająca więcej niż 13 lat przy zakupie karnetu bądź karty kibica musi wskazać swojego opiekuna prawnego wraz z jego imieniem, nazwiskiem oraz numerem PESEL.

(www.piast-gliwice.eu)

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI