spot_img


Ruben Jurado przedłużył umowę. „Chciałbym być ikoną”

Poprzednia umowa Rubena Jurado obowiązywała do końca czerwca 2015 roku. Na mocy nowego kontraktu Hiszpan będzie występować w Gliwicach jeszcze przez trzy lata!

– Jestem bardzo szczęśliwy z powodu przedłużonej umowy! Chociaż nie ukrywam, że to była trudna decyzja ze względu na odległość, która dzieli mnie od rodziny. Zdecydował jednak fakt, że klub bardzo mi pomógł w przeszłości. Dlatego też ja chciałbym się za to odwdzięczyć. Jestem tutaj przede wszystkim dla ludzi, którzy pracują przy Okrzei i dla kibiców – mówi Hiszpan.

Ruben zżył się z ludźmi tworzącymi Gliwicki Klub Sportowy i w tej chwili nie wyobraża sobie życia poza Niebiesko-czerwonymi. – Bardzo dobrze się tu czuję. Jestem doceniony przez Gliwice i Piasta, co jest dla mnie każdego dnia dodatkową motywacją do pracy. Nie ma dla mnie znaczenia, że są tutaj inni Hiszpanie. Po prostu chcę grać dla Piasta Gliwice! – dodaje napastnik.

Nie zabrakło też pewnej deklaracji jednego z ulubieńców gliwickiej publiczności. – Mogę w Gliwicach spędzić wiele lat mojej kariery, co mnie bardzo cieszy. Chciałbym zostać ikoną Piasta i usilnie będę dążyć do spełnienia tego celu! Robię to wszystko dla klubu. Chcę być dla najmłodszych wzorem piłkarza, z którym będą mogli się utożsamiać – kończy.


fot. Adam Ziaja

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

guest

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
seba87
seba87
8 lat temu

I takich piłkarzy nam brakuje:) Bravo Ruben!!!!!!!

spot_img
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI