r e k l a m a


Słońce grzeje, a latarnie świecą. "Kto za to zapłaci?"

spot_img
r e k l a m a

Godzina 8.55, niebo błękitne, słońce mocno grzeje, jest naprawdę jasno, a mimo to w Gliwicach świecą latarnie.

– Zdjęcia zrobiłem dziś rano. Chciałbym się dowiedzieć, kto zapłaci za to, że w dzień świecą latarnie – pisze w e-mailu do infogliwice.pl pan Michał. – Wszędzie mówi się o oszczędnościach, a tu latarnie świecą w biały dzień – dodaje nasz Czytelnik.

Niestety, mimo kilku prób nie udało nam się dodzwonić do firmy Vattenfall. Zapewne całe biuro prasowe i rzecznik Łukasz Zimnoch wybrali się na długi weekend, bo nikt nie odbiera telefonu. Dlatego wciąż nie wiemy, dlaczego latarnie świecą w dzień.

(fot. Michał Barański)
spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

8 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
zabrzanin
zabrzanin
12 lat temu

W Zabrzu było nie lepiej 🙂

Jacek
Jacek
12 lat temu

Polska właśnie

richard
richard
12 lat temu

Gliwice właśnie.

łabędzianin
łabędzianin
12 lat temu

To dla odmiany bardzo częste, od wielu lat występujące awarie oświetlenia ulicznego w rejonie oś. Kosmonautów w Łabędach ,ostatnio 21.06 m.in. ulice: Piaskowa, Planetarna, Przyszowska itd. Częstotliwość 1, 2 razy w tygodniu. Vattenfall WWWWWWWWWWWWWWssssssttttttyyyyyyddddd !!!!!!!!!!!!!

kierowca PKM
kierowca PKM
12 lat temu

Panie Michale jak to kto za to zapłaci? My, podatnicy. Niestety!

baran
baran
12 lat temu

ja tam nie wiem ale jak byłem mały i świeciły latarnie to zazwyczaj widziałem zwyżkę jadącą i tam gdzie nie świeciła latarnia to wymieniali żarówkę/żarnik

Anonimowo
Anonimowo
12 lat temu

Też mi niby afera… Gdyby latarnie świeciły non stop przez dłuższy czas to i owszem… ale w przeciwnym wypadku od pierwszej myśli przychodzi mi kilka powodów dla których mogło tak właśnie być.

Obywatel, na własnym utrzymaniu.
Obywatel, na własnym utrzymaniu.
8 lat temu

Dziś tj. 31.03.2015 8.55 rano, latarnie świecą nadal nie jestem pewny ale 250 -500 W na 1 żarówce, całe miasto się świeci, a to już 2 dni po zmianie czasu. Vatenfall dopiero co wygrał przetarg na zasilanie miasta Gliwice a już sobie pozwala. Za takie marnotrawstwo naszych podatków powinien ktoś odpowiedzieć i to nie tylko swoim stanowiskiem ale i finansami!!! Tylko ostatnio w Naszym mieście coraz więcej takich wybryków: ścinane lipy na mocy „upoważnień” których nikt nie widział, granitowe zabytkowe chodniki zamieniane na jakąś farbowaną betonową kostkę … bo samochody rozjeżdżą – śmiech … chodnik rozjeżdżą samochody. Panie Frankiewicz, widzę… Czytaj więcej »

spot_img
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI