r e k l a m a


Sprawdź online natężenie ruchu na Pszczyńskiej i Rybnickiej

Teraz bez wychodzenia z domu możesz sprawdzić, czy ul. Pszczyńską lub Rybnicką przejedziesz nie stojąc w korku.

Zarząd Dróg Miejskich w Gliwicach udostępnił na swojej stronie internetowej aplikację, która przedstawia aktualne natężenie ruchu. Z grafik i wykresów dowiemy się ile samochodów jedzie do centrum, a ile w stronę np. węzła Gliwice-Sośnica.

Przykładowo w poniedziałek z danych przygotowanych o godzinie 13.20 wynikało, że ruch ul. Pszczyńską w stronę centrum miasta jest niewielki. W ciągu 15 minut przejechało 119 pojazdów. Natomiast na ulicy Rybnickiej w tym czasie przejechało 71 pojazdów.

– Aplikacja jest na razie w fazie testów. Jej uruchomienie związane jest z budową systemu detekcji w Gliwicach – mówi Jadwiga Jagiełło-Stiborska, rzecznik ZDM.

Sprawdź, jak to działa >>

Na wykresach sprawdzimy także, w których godzinach natężenie było największe na czterech skrzyżowaniach. Dodatkowo nowe dane możemy porównac z tymi sprzed tygodnia.

Zobacz też: Zielona fala w Gliwicach

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
kierowca
kierowca
12 lat temu

dobre to jest ale czy potrzebne faktycznie? czy przed wyjazdem z domu mam sprawdzac czy jest korek na pszczyńskiej? może zanim zajade to juz będzie albo się rozładuje? w sumie tam rzadko są korki może lepiej zrobic takie coś na toszeckiej/śliwki?

Asia
Asia
12 lat temu

Jestem za ulicą toszecka/sliwki toszecka/myśliwska, 40 minut zeby wyjechac z miasta to jest pogrom
Już nie mówiac o tym ze drogowcy chyba znowu zaspali, pomine osiedlowe drogi ale nowy świat czy wrocławska chyba powinny być odśnieżone ale cóż może drogowcy mają to gdzies i samo się odśniezy, a my bedziemy tancować

baca
baca
12 lat temu

maruda zawsze sie znajdzie 😛

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI